.NET Developer

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 66 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Unicorn

Popis pozice

Rádi byste pokračovali ve své kariéře zaměřené na vývoj v .NETu? Výborně! Máme pro vás pozici, na které můžete posunout své dovednosti nejen v jazyce C#.

Nabízíme:

- individuální přístup a kariérní plán dle vašich potřeb a možností
- možnost spolupráce na mezinárodních projektech
- práci s nejnovějšími technologiemi
- zážitkové plusy (plavby na jachtách, pobyt na chatě v Krkonoších nebo v apartmánech v Chorvatsku, windsurfing v Řecku)
- nabízíme týden volna navíc, možnost občasné práce z domova, zasportovat si s MultiSport kartou a mnoho dalšího

Požadavky

Požadujeme:

- vyvíjet mobilní aplikace v C# na platformě .NET Core
- navrhovat API (REST, gRPC)
- získávat velmi cenné know-how
- komunikovat v AJ

Zní to dobře? Tak neváhej a pošli nám své CV.

Adresa

V Kapslovně 2767/2
Praha 3
0

Kontakt

+420 703 199 975

Zobrazit detail této firmy