MOBILedit tým hledá HR

Lokalita

Jankovcova 1569/2c, Praha 7

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 71 dní

Obory
Jiné
Zaměstnavatel

COMPELSON

Popis pozice

Kdo je Compelson?
Jsme jednou z třinácti nejprestižnějších firem vybraných Ministerstvem zahraničních věcí České Repuliky, vzhledem k našim výsledkům na trzích ve světě, viz video.

Naše motto zní: „We fight against crime“ a náš tým stojí za vývojem jedinečného sofwaru MOBILedit, který se celosvětově používá k vyšetřování obsahu telefonů a tím pomáhá v boji proti zločinu a terorismu. MOBILedit používá FBI, US Military, Interpol, Scotland Yard a vládní a vojenské složky na celém světě.

I proto teď vyhlašujeme výběrové řízení na pozici HR, která s námi do tohoto nadcházejícího boje půjde a stane se prodlouženou rukou našeho CEO, průkopníka oboru forenzní analýzy mobilních telefonů ve světě - Ing. Dušana Kožušníka.

Požadavky

Koho hledáme?
Hledáme ostřílenou HR, která:

má prokazatelné zkušenosti s úspěšným získáváním IT kandidátů,

se cítí na LinkedIn jako doma,

je si jistá v kramflecích při zaštiťování náborového procesu od A-Z,

dokáže plánovat HR eventy a efektivně na nich reprezentovat naši firmu,

má perfektně zvládnutý time-management a je silně self-driven,

má výbornou znalost češtiny a angličtiny,

a dělá HR, protože ji baví práce s lidmi a jejich motivace.

Další informace

Co nabízíme?

Nabízíme stabilní práci na tak dlouho, jak dlouho budeš chtít zůstat.

Jsme stabilní firma s dlouhou tradicí, jsme na trhu od roku 1991.

Jsme parta lidí, kterou baví to co dělají.

To, co děláme, má hlubší smysl.

Zajistíme tvůj odborný růst, poskytujeme odborné konference, spolupracujeme s univerzitami.

Máme flexibilní pracovní dobu.

Nové supermoderní prostory.

Máme celodenní zdravý snack bar.

Nabízíme Multisport kartu.

Dobře vyděláváme.

Média o nás
Česká Televize: Forenzní analýza mobilů

Adresa

Jankovcova 1569/2c
Praha 7
0

Kontakt

601070707

Zobrazit detail této firmy