Bojuj s námi proti zločinu - MOBILedit tým hledá C++ developera

Lokalita

Jankovcova 1569/2c, Praha 7

Typ nabídky

práce na ŽL

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 66 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

COMPELSON

Popis pozice

Naše produkty pomáhají v boji proti zločinu a terorismu. Chceš pomáhat tvořit bezpečnější svět? Přidej se k nám.

Kdo je Compelson? Ministerstvem zahraničních věcí jsme byli vyhodnoceni jako jedna ze 13ti nejprestižnějších českých firem, vedle klenotů jako Budvar, Tatra, Petrof nebo Aero Vodochody - podívejte se na toto speciální video ministerstva.

Jsme světově uznávaná společnost v boji proti zločinu. Jak je to možné? V dnešním světě pro vyšetření zločinu již nestačí klasické metody, známé z detektivek, jako je otisk prstu, balistika, nebo identifikace DNA. Dnes se mnoho aktivit odehrává prostřednictvím mobilních telefonů, proto je schopnost analyzovat jejich obsah nesmírně důležitá. A to ve světě neumí jen tak někdo, my jsme navíc byli v tomto oboru první s produktem, který jsme nazvali MOBILedit. Výsledky naší práce tak využívá více než 160 zemí na světě, včetně FBI, armády USA, Interpolu nebo Scotland Yardu.

Jsme umělci

U nás neděláme zakázkový vývoj jako většina firem, ale pracujeme jen na svých produktech, na zadání, které si sestavujeme sami a v termínech které si určujeme my.

Co bys u nás mohl naprogramovat?

U nás ani nezakrníš, ani se nebudeš nudit, vývoj u nás tě bude bavit. Náš vývoj je totiž neskutečně rozmanitý a navíc můžeš přecházet mezi různými projekty:

Programování pokročilých algoritmů
Programování cool UI, které uživatelé milují
Pokročilá grafika - zobrazování grafů, souvislostí mezi důkazy
Prolamování bezpečnosti telefonů - low level programování, komunikační protokoly
Analýza dat dronů
Low-level připojování do cloudových služeb, prolamování
Výzkum v oblasti IoT, analýza bezpečnosti, prolamování
Výzkum a vývoj v oblasti Deep Learning, rozpoznání obrazu, videa, porozumění textu, vyhodnocování souvislostí, důkazů a další
Hledání a analýza malware a spyware
Implementace file-systémů na low-level úrovni
Práce na našem vlastním "Total Commanderu"
Spolupráce přímo na konkrétních případech s vyšetřovateli doma i ve světě
Máme k dispozici obrovské množství všech možných mobilů ke zkoumání

Požadavky

CO BYS MĚL MÍT?

Zájem o svět mobilních telefonů
Pokročilou znalost Adroidu nebo iOS
Zkušenosti s rootováním nebo jailbreakingem
Výbornou znalost češtiny a angličtiny

Další informace

Proč se k nám přidat?

Nabízíme stabilní práci na tak dlouho, jak dlouho budeš chtít zůstat
Jsme stabilní firma s dlouhou tradicí, jsme na trhu od roku 1991
Jsme parta lidí, kterou baví to co dělají
To, co děláme, má hlubší smysl
Tvoříme jedinečné produkty
Používáme nejlepší hardware, software a cloudové služby
Zajistíme tvůj odborný růst, poskytujeme odborné konference, spolupracujeme s univerzitami
Jsme přímo centrála s core vývojem, ne pobočka, která programuje vedlejší věci
Máme flexibilní pracovní dobu
Nové moderní prostory s luxusním výhledem na Vltavu
Máme celodenní zdravý snack bar
Nabízíme Multisport kartu
Dobře vyděláváme
Média o nás

Na následujících odkazech jsou videa z médií, články a rozhovory s námi. Touto cestou můžeš zjistit více o odvětví forenzní analýzy nebo si přečíst příběh našeho CEO.

Česká Televize: Forenzní analýza mobilů

Adresa

Jankovcova 1569/2c
Praha 7
0

Kontakt

601070707

Zobrazit detail této firmy