Software Tester

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 62 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

Unicorn

Popis pozice

Máte zkušenosti s manuálním či automatizovaným testováním? Rádi odhalujete slabá místa systému a máte dobrý pocit, když vše funguje tak, jak má?
Pak jste tím, koho hledáme. Aktuálně rozšiřujeme tým testující produkty pro telco sektor.

Co u nás budete dělat?

- Analyzovat chyby, hlásit je a řídit jejich opravy.
- Navrhovat a provádět manuální a automatizované testy.
- Zdokonalovat a automatizovat testy.
- Připravovat testovací scénáře.
- Vytvářet testovací reporty.

Požadavky

Co od vás očekáváme?

- Znalost principů QA a životního cyklu vývoje software.
- Prokazatelnou zkušenost s nástroji SoapUI, JIRA.
- Výhodou je znalost nástroje Selenium WebDriver.
- Oceníme zkušenost s testováním API.
- Uvítáme základní UML.

Co vám nabízíme?

- Spolupráci s úspěšnou českou firmou s dlouholetou tradicí v oblasti IT.
- Dostanete možnost stále se vzdělávat a navštěvovat odborná školení.
- Můžete využít flexibilní pracovní dobu a home office.
- Využití firemních objektů k soukromým účelům (apartmány u moře, chata na horách).
- Mezi plusy patří jeden týden volna navíc, volnočasové aktivity s MultiSport kartou, výhodné tarify na volání, penzijní připojištění a mnoho dalšího.

Zašlete nám životopis, rádi se s vámi potkáme nebo naplánujeme vzdálené setkání.

Adresa

V Kapslovně 2767/2
Praha 3
0

Kontakt

+420 703 199 975

Zobrazit detail této firmy