Fyzik pro opto-elektronické aplikace

Lokalita

Turnov

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 66 dní

Obory
fyzika
Zaměstnavatel

Crytur, spol. s r.o.

Popis pozice

Dynamická, exportně zaměřená společnost v oblasti špičkových technologií (monokrystaly, scintilátory, elektronová mikroskopie, lasery, aj.) s velkým rozsahem vlastního vývoje v současné době obsazuje pozici fyzika.

- vývoj a testování optických aplikací v oblasti detektorů ionizujícího záření - komplexních zobrazovacích systémů
- testování a zavádění nových výrobků/komponent v oblasti scintilačních materiálů
- spolupráce na přípravě nových výrobních technologiích v souvislosti s vyvinutými typy nových zobrazovacích systémů
- tvorba technické dokumentace přípravků a layoutů ve spolupráci s konstrukcí
- odpovědnost za proveditelnost výroby
- identifikace a řešení problémů ve výrobě

Požadavky

- VŠ vzdělání ideálně v oboru fyziky pevných látek, optiky, optoelektroniky, fyzikální elektroniky, materiálového inženýrství či v příbuzných oborech
- analytický přístup k řešení zadaných úkolů, systematičnost, schopnost dokončovat úkoly v zadaném termínu,
- vnitřní drive a orientace na výsledky
- velmi dobré komunikační a organizační schopnosti, schopnost spolupráce napříč různými odděleními
- zkušenosti s projektovým řízením vítány
- anglický jazyk na komunikativní úrovni podmínkou

Další informace

- vysoce atraktivní zaměstnání a kontakt s nejmodernějšími standardy
- odpovídající platové ohodnocení
- seznámení s řadou moderních postupů
- možnosti dalšího kvalifikačního rozvoje
- přátelské pracovní prostředí, profesionalita
- každoroční zvyšování mezd
- 5 týdnů dovolené
- penzijní připojištění a další výhody

Adresa

Na Lukach 2283
Turnov
0

Zobrazit detail této firmy