Clinical Data Specialist – Aesthetics (Part-time)

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

brigáda

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 7 dní

Obory
biologie technika a elektrotechnika

Popis pozice

Čemu se u nás budeš věnovat:

Práci v oddělení Produktového Managementu (estetická medicína), který uvádí na trh TOP přístroje svého druhu na světě.
Podílení se na přípravě, plánování a koordinaci klinických studií pro nové přístroje estetické medicíny.
Přípravě rešerší vědeckých studií i marketingové komunikace konkurenčních společností.
Vyhodnocovat a interpretovat získaná pacientská data; diskutovat závěry s produktovými manažery jednotlivých přístrojů.
Tvorbě odborných materiálů souvisejících s lékařskými přístroji (studie, články, prezentace, interní dokumenty, a jiné).
Sledování trhu estetických přístrojů, analýze strategických možností vývoje nových produktů, průzkumu konkurence a trendům na trhu.
Účasti na diskuzích o vývoji nových budoucích přístrojů.

Požadavky

Budeme si rozumět, pokud:

Studuješ 4. nebo 5. ročník VŠ (výhodou, ale nikoliv podmínkou je biomedicínské/přírodovědné zaměření).
Máš dobrou schopnost psaní odborných textů.
Máš anglický jazyk na vysoké úrovni slovem a písmem.
Umíš dobře zorganizovat svou práci a máš analytické myšlení.
Výhodou je orientace v základních statistických analýzách.
Chceš se učit a rozvíjet své znalosti, převzít iniciativu a odpovědnost za svěřené úkoly.

Další informace

Co Ti můžeme nabídnout:

Zázemí úspěšné, české společnosti s celosvětovou působností.
Možnost seznámit se s širokým spektrem technologií, postupné zaškolení.
Dlouhodobou brigádu s výhledem práce na HPP.
Neformální a přátelskou atmosféru, příjemné pracovní prostředí.
Flexibilní pracovní dobu - záleží na domluvě.
Podporu v osobním rozvoji.
Spoustu akcí pořádaných společností, na kterých se bavíme a vzájemně poznáváme.

Adresa

Evropská 423/178
Praha
0

Kontakt

Leona Lacová

Zobrazit detail této firmy