Vývojář aplikací - Python

Lokalita

Praha, Brno, České Budějovice, Plzeň

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 62 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

CZ.NIC, z.s.p.o.

Popis pozice

Zájemce o tuto pozici se uplatní v některém z našich projektů, který přímo či nepřímo souvisí s registrem domén. Pozice zahrnuje webový vývoj, ale i backendové technologie a přesahy do dalších oblastí. Můžeš se tak u nás potkat například se zpracováním velkého množství dat, problematikou webové bezpečnosti, otázkami přístupnosti nebo optimalizací aplikací pro maximální výkon. Pracujeme s open-source technologiemi a své projekty často také publikujeme jako open-source. Práce je možná i na zkrácený úvazek.

Požadavky

Požadujeme:

- velmi dobrou znalost programování v Pythonu 3
- znalost webových technologií – HTML, CSS, základy JavaScriptu
- znalost problematiky bezpečnosti webových aplikací
- schopnost pracovat s SQL
- angličtinu alespoň na úrovni čtení a psaní dokumentace

Výhodou je:

- zkušenost s vývojem pod Linux OS
- znalost webového frameworku Django
- znalost databází a jejich optimalizace
- zkušenosti s PostgreSQL
- skriptování v BASH
- Docker + Cloud
- znalost verzovacího systému Git

Další informace

Co byste o nás měli ještě vědět?
Už nás je více než sto, ale jsme zvyklí pracovat spíše v menších týmech. Najdete nás jak v Praze (centrála), tak i v Brně, Českých Budějovicích a Plzni. Mimo to:

Pracujeme v přátelském prostředí
Neformální atmosféra, flexibilní pracovní doba, možnost částečného úvazku, skloubení pracovního a osobního života, neformální dress code, moderní vybavení pracovišť, nápoje na pracovištích a stravenky

Sportujeme a relaxujeme
Sprcha pro běžce a cyklisty, prostor pro uskladnění kol, cafeterie, kartička MultiSport, pět týdnů dovolené, firemní akce a neformální akce po práci

Vzděláváme se
Jazykové kurzy, odborné vzdělávání, účast na tuzemských i mezinárodních konferencích

Adresa

Milešovská 1136/5
Praha 3
0

Kontakt

731657686

Zobrazit detail této firmy