Programátor DNS software – C

Lokalita

Praha, Brno, České Budějovice, Plzeň

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 62 dní

Obory
informatika
Zaměstnavatel

CZ.NIC, z.s.p.o.

Popis pozice

Laboratoře CZ.NIC hledají programátory, kteří posílí vývojový tým Knot Resolveru. Na naší implementaci DNS resolveru běží služba 1.1.1.1 a dost možná i tvůj poskytovatel připojení k Internetu.

Požadavky

Co tě čeká:

- vývoj nejmodernějšího DNS resolveru s architekturou, kterou konkurence nemá
- projekt se zaměřením na kvalitu, nikoliv kvanta kódu
- řešení záhad ve skutečném provozu Internetu
- zásluhy na fungování kritické infrastruktury

Požadujeme:

- dobrou znalost jazyka C
- zkušenosti s vývojem na Linuxu
- ochotu učit se
- odvahu pronikat do tajemství DNS
- schopnost číst a psát technickou dokumentaci v angličtině

Výhodou je:

- přehled v oblasti síťových technologií Internetu, speciálně DNS
- znalost LuaJIT

Další informace

Co byste o nás měli ještě vědět?
Už nás je více než sto, ale jsme zvyklí pracovat spíše v menších týmech. Najdete nás jak v Praze (centrála), tak i v Brně, Českých Budějovicích a Plzni. Mimo to:

Pracujeme v přátelském prostředí
Neformální atmosféra, flexibilní pracovní doba, možnost částečného úvazku, skloubení pracovního a osobního života, neformální dress code, moderní vybavení pracovišť, nápoje na pracovištích a stravenky

Sportujeme a relaxujeme
Sprcha pro běžce a cyklisty, prostor pro uskladnění kol, cafeterie, kartička MultiSport, pět týdnů dovolené, firemní akce a neformální akce po práci

Vzděláváme se
Jazykové kurzy, odborné vzdělávání, účast na tuzemských i mezinárodních konferencích

Adresa

Milešovská 1136/5
Praha 3
0

Kontakt

731657686

Zobrazit detail této firmy