Vývojář povodňových modelů

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

SKONČENO Končí dnes

Obory
geografie informatika matematika

Popis pozice

O nás:

Aon Impact Forecasting se zaměřuje na vývoj matematických modelů katastrof, které se používají pro kvantifikaci pojistných škod způsobených povodněmi, vichřicemi, zemětřesením a mnoha dalšími přírodními katastrofami, ale i terorismem.
Aktuálně hledáme technicky zaměřeného kandidáta pro modelování povodňových rizik. Pozice je vhodná jak pro juniory, kteří chtějí odborně růst, tak i pro zkušené experty v oboru hydraulického modelování povodní, případně souvisejících hydrologických modelů, kteří se nebojí velkých výzev a hledání nových řešení.

Hlavní náplní Vaší role bude:

2D hydraulické modelování (např. TUFLOW, Delft 3D)
Vyhledávaní a získávání potřebných hydrologických a prostorových dat, jejich zpracování s využitím GIS (ArcGIS, QGIS) a Excel / R / Python nástroji
Vyhledávaní a získávání informací o různých typech protipovodňových opatření a hodnocení jejich dopadů na potenciální povodňové škody a také možnost jejich selhání
Zpracování výsledků hydraulických modelů a jejich implementace do platformy pro modelování škod a jejich databází
Úzká spolupráce s ostatními kolegy, GIS experty, statistiky a programátory pracujícími na komplexním modelu odhadu škod, a to včetně třetích stran a univerzit

Stručně řečeno, hledáme šikovného kandidáta s technickým vzděláním vodohospodářského směru s chutí spolupracovat s týmem jiných odborníků na vývoji modelů kvantifikujících povodňové škody.

Požadavky

Co byste měl/a umět či mít?

Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na vodohospodářství či životní prostředí
Technické myšlení a schopnost se rychle učit novým věcem a přístupů
Dobrou znalost GIS (ArcGIS a/nebo QGIS) se zaměřením na rastrovou analýzu a alespoň základní zkušenost s používáním skriptování pro automatizaci jednotlivých kroků analýz (např. pomocí jazyka Python)
Základní znalost relačních databází / SQL výhodou
Vynikající znalost angličtiny, jiné jazyky také výhodou (zejména němčina)

Další informace

Co Vám můžeme nabídnout?

Zajímavou a různorodou práci v dynamickém a zapáleném kolektivu, kde můžete získat unikátní, vysoce specializované znalosti a řadu vzdělávacích aktivit
Příležitost pracovat ve společnosti, která je špičkou v oboru globálního zajištění a pojištění

Adresa

Václavské náměstí 19
Praha 1
0

Zobrazit detail této firmy