Datový/á analytik/čka útvarů Compliance a Auditu

Lokalita

Pardubice

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 2 dny

Obory
informatika matematika

Popis pozice

Co bude Vaší náplní práce?
• Analýza dat s cílem aktivní identifikace podezřelých oblastí a aktivit, trendů, rizikových struktur a scénářů.
• Analýza a tvorba tematicky zaměřených datových setů pro útvary Compliance a Interní audit.
• Identifikace systémových chyb a návrh možných opatření, které povedou k omezení rizika podvodů.
• Vytváření databází a reportů pro podporu procesů boje s podvodem, jejich měření a řízení.

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání ideálně matematický, technický nebo statistický obor.
• Znalost SQL.
• Angličtina alespoň na úrovni B-1.
• Prokazatelná zkušenost povědomí o pojišťovnictví a bankovnictví, jejich organizační struktuře a struktuře systémů.
• Povědomí o rizicích v oblasti pojistných, bankovních a platebních podvodů.
• Orientace na výsledek a jeho dodání.
• Schopnost samostatné práce a flexibility.
• Komunikační a přesvědčovací dovednosti výhodou.

Další informace

Benefity aneb jak se staráme o zaměstnance:
• 25 dnů dovolené a k tomu ještě 5 dnů zdravotního volna na zotavenou (bez udání důvodu).
• E-stravenky.
• MultiSport benefit.
• Systém Cafeterie umožňující si vybrat zážitky, akce nebo produkty v hodnotě až 8100 Kč/rok.
• Zvýhodněný mobilní tarif + data pro Vás + ještě 4 další (rodina, přátelé).
• Nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění v celkové výši
až 30 000Kč/rok.
• Možnost zapojit se do dobrovolnických aktivit, stát se členem sportovního týmu.
• Zvýhodněné produkty a služby od ČSOB Pojišťovny, a.s. i partnerských společností.

Adresa

Radlická 333/150
Praha 5
15000

Zobrazit detail této firmy