FullStack Engineer

Typ nabídky

práce na ŽL

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 66 dní

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

DataSentics

Popis pozice

Do našeho týmu hledáme "frontedově" zaměřeného kolegu z Brna nebo Prahy, který by rád pracoval s cloudovými službami a vytvářel produkční aplikace postavené na strojovém učení a zpracování velkých dat.

Požadavky

Předpokládáme znalost HTML, CSS a obecný přehled webových technologií.
Velkou výhodnou je znalost Javacriptu, Pythonu, Dockeru.
Hlavní prerekvizitou je chuť, všechno ostatní vysvětlíme a naučíme!
Podpoříme tě ve tvém růstu a sebe vzdělání. Klademe důraz na osobní rozvoj, jak technický, tak pokud chceš, i businessový.

Adresa

Washingtonova 1599/17
Praha 1 - Nové Město
0

Zobrazit detail této firmy