Data Engineer zaměřený na gaming, finance, e-commerce nebo retail

Typ nabídky

práce na ŽL

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 7 dní

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

DataSentics

Popis pozice

Rozšiřujeme náš tým o techničtějšího člověka, který by s námi přiložil ruku k dílu a pomohl ukázat světu, že datovou analytika umíme v Česku na světové úrovni.

Naši Data engineeři mají buď širší focus nebo se zaměřují na Finance, Consumer goods, E-commerce nebo Entertainment. Občas se podíváme i jinam (třeba cenová elasticita bagrů visualizovaná pro frontend byla super). Je to dobrá vstupní pozice, časem se klidně můžeš více vyprofilovat. Můžeš být superseniorní engineer, který se nedávno vrátil z US, ale i relativně juniorní data engineer s hrubou představou o datovém světě a technologiích. V obou případech by se Ti s námi mělo líbit.

Záda Ti bude krýt silný data platformní tým (s přímým napojení na dost lidí v Azure, Databricksu a jiné platformní týmy, při řešení složitých citací naše širší síť umí dosáhnout stovky engineerů po světě). Tenhle tým je eso v rukávu, které Ti pomáhá všechny technikálie dlouhodobě vyřešit a zautomatizovat. Pokud někdy uděláš workaround, který nevoní - a řekneš to v rámci Slacku, schůzek, gitu nebo strike team leaderovi, tak je velká šance, že se na to tenhle tým podívá, navrhne řešení, vyřeší a ty si to jen nasadíš. Tenhle tým doteď makal, takže neměl čas být vidět, ale brzy se to změní. Jeden platformní engineer nám taky chybí, tak mrkni na naše další inzeráty.

A pokud víš něco o gamingu a vývoji mobilních her, tak je šance, že se dostaneš do týmu, který ukazuje, že světově umíme v Čechách obojí.

Myslíme to vážně, je nás 80, máme zákazníky na dvou kontinentech a pracujeme na třetím. Není to o skillech, je to o chuti dělat věci nejlépe, jak to v daném okamžiku jde.

Požadavky

Základní povědomí o datových technologiích, nástrojích, principech,..
Znalost a ochota učit se zejména následující jazyky Python, Bash, (velmi lehce SQL) a související nástroje zejména spark, azure data platform, git, ale i cokoliv dalšího, co bude zapadat do celkového designu)
Zapálení do gamingu a chuť zapojit se do vývoje mobilních her
Ochota zapojit se nejen do vývoje, ale i do provozu nové platformy (je to totiž nejlepší zpětná vazba na vlastní vývoj)

Adresa

Washingtonova 1599/17
Praha 1 - Nové Město
0

Zobrazit detail této firmy