Ředitel/ředitelka CXI TUL

Lokalita

Technická univerzita v Liberci

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Popis pozice

Rektor Technické univerzity v Liberci vypisuje výběrové řízení na pozici Ředitele / ředitelky Ústavu pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace Technické univerzity v Liberci.

Charakteristika:
Odpovědnost za celkové řízení a koordinaci činností Ústavu pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace a zodpovědnost za tvorbu strategie směřující k naplnění stanovených cílů vysokoškolského ústavu zejména se zaměřením na:

strategické plánování, systematické řízení lidských zdrojů, supervizi nad budováním výzkumné infrastruktury, projektový management a finanční řízení
podřízenost rektorovi Technické univerzity v Liberci
komunikace s představiteli aplikační sféry a poskytovateli podpory

Pracovní poměr:
100% úvazek
pozice ředitele Ústavu pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace je v návaznosti na zákon č. 111/98 Sb., v aktuálním znění, jmenovanou funkcí

Termín nástupu:

1. 1. 2021 nebo dle dohody

Mzdové zařazení:

mzdová třída B8 dle vnitřního mzdového předpisu, příplatek za vedení, osobní a projektové ohodnocení dle zhodnocení pracovních výsledků

Pracovní podmínky, mzdové zařazení a odměňování se řídí Pracovním řádem, Vnitřním mzdovým předpisem Technické univerzity v Liberci, zákoníkem práce a Řádem výběrového řízení pro obsazování míst akademických pracovníků a dalších zaměstnanců Technické univerzity v Liberci.

Požadavky

zkušenosti s působením ve výzkumu v průmyslové a akademické sféře
zkušenost s řízením výzkumných projektů v celkovém objemu alespoň 10 mil. Kč za posledních 8 let
zkušenosti s působením ve vrcholovém managementu v průmyslové nebo akademické sféře
schopnost systémové koordinace práce organizačních celků a schopnost samostatného tvůrčího řešení problémů
jazykové znalosti (min. angličtina na úrovni B2)
organizační, řídící a komunikační schopnosti
znalost legislativy z oblasti výzkumu a vysokých škol
profesní manažerské vzdělání výhodou
občanská a morální bezúhonnost

Požadované vzdělání a praxe:
vysokoškolské vzdělání technického nebo přírodovědného směru
min. vědecká hodnost PhD. nebo CSc.

Další informace

Nabízíme:
příležitost seberealizace
zajímavá, různorodá a zodpovědná práce
příjemné pracovní prostředí
6 týdnů dovolené
pružná pracovní doba
závodní stravování
univerzitní mateřská školka
dětský koutek pro děti batolecího věku
možnost ubytování v zaměstnanecké ubytovně
příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
jazykové kurzy ve Vnitřní jazykové škole

K přihlášce do výběrového řízení označené „ŘEDITEL/KA CXI“ musí být přiloženy tyto listinné dokumenty:
motivační dopis
návrh rozvoje Ústavu nanomateriálů, pokročilých technologií a inovací ve střednědobém horizontu tří let, vymezení silných a slabých stránek tohoto ústavu, a to v rozsahu max. 4 stránek A4
strukturovaný profesní životopis se stručnou charakteristikou dosavadní odborné a manažerské praxe
kopie dokladů o dosaženém vzdělání, příp. členství v odborných společnostech
výpis z rejstříku trestů

Přihlášku do výběrového řízení doručte nejpozději do 15. 10. 2020 poštou nebo e-mailem na níže uvedené adresy:

Personální oddělení
Studentská 1402/2
461 17 Liberec 1