Odborný pracovník transferu technologií

Lokalita

Vestec, Praha - západ

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
biologie farmacie fyzika chemie technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Biotechnologický ústav AV ČR (BTÚ)

Popis pozice

Mapování výsledků vznikajících v Biotechnologickém ústavu AV ČR (BTÚ) a vyhodnocení jejich komerčního potenciálu v součinnosti s vědeckými pracovníky BTÚ
Procesní nastavení transferu technologií a znalostí v BTÚ dle požadavků poskytovatelů dotací (TA ČR, MŠMT) a v souladu s koncepcí transferu technologií AV ČR
Aktivní účast na jednání s vytipovanými partnery z aplikační sféry
Aktivní vyhledávání potenciálních partnerů z aplikační sféry
Propagace výzkumných aktivit BTÚ potenciálním partnerům v aplikační sféře
Správa duševního vlastnictví BTÚ
Účast na veletrzích, výstavách apod.

Požadavky

VŠ vzdělání v oboru chemie, biologie nebo příbuzných oborech
Komunikační schopnosti, psaný i mluvený projev na vysoké úrovni
Výborná znalost AJ slovem i písmem, další jazyky (NJ, FJ) výhodou
Orientace v oblasti výzkumu, vývoje a transferu technologií výhodou
Znalost práce na PC, zkušenosti s grafickými programy výhodou
Ochota a schopnost učit se novým věcem
Proaktivní přístup, samostatnost, organizační schopnosti
Koncepční myšlení

Další informace

Nabízíme:
Zajímavou práci s možností prohlubování kvalifikace
Možnost získat přehled a pracovat s excelentními výsledky vědy a účastnit se jejich zavádění do praxe
Práci na excelentním vědeckém pracovišti v moderním prostředí
HPP na dobu určitou (3 roky) s možností prodloužení, možno i na zkrácený úvazek
Možnost dalšího vzdělávání
5 týdnů dovolené, stravenky

Předpokládaný nástup: říjen 2020
Motivační dopis v anglickém jazyce se strukturovaným životopisem (AJ či ČJ) zasílejte na email: btu-office@ibt.cas.cz.
Uzávěrka přijímání přihlášek: 30.9.2020