Trainee v oblasti Data Management, DWH a BI!

Lokalita

Stodůlky

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika

Popis pozice

Přihlaste se do našeho KB Trainee programu a staňte se členem klíčového týmu, který v Komerčce udává směr a podílí se na její proměně v novou digitální banku.

Pro oblast Data Management hledáme studenty VŠ technického či ekonomického zaměření (vhodné pro 4.-5. ročníky VŠ) a nadšence do některé z následujících oblastí:

- Data engineering (analýza a vývoj datových skladů),
- Business Intelligence, reportingu, vizualizace dat a tvorby dashboardů,
- automatizace, DevOps a také vývoje v Java nebo Python (se zaměřením na datová řešení).
Díky probíhající digitální transformaci budete mít unikátní příležitost vidět zavádění novinek do praxe, naučit se pracovat s novými technologiemi a rozšířit si znalosti v oborech, které mají budoucnost.

V týmech datových inženýrů Vás naučíme:
- jak propojovat data & business. Společně budeme rozvíjet technologická řešení BI pro vizualizace a reporting, prozkoumáme možnosti automatizace a zapracujeme na vývoji jednoho z největších datových skladů ve střední a východní Evropě. Ukážeme Vám, jak fungují týmy pracující na DevOps principech;
- základům datové integrace, modelování a transformace dat, SQL analýz a vývoji a také možnostem prezentace dat;
- pracovat s moderními nástroji a jazyky jakými jsou např. Teradata, Informatica, Hadoop, Cloudera, Cognos, Power BI, Tableau, Python, Java či SAS.

Požadavky

Nástup je možný dle domluvy v průběhu září 2020, nejpozději však od 1. 10. 2020.
Hledáme mladé talenty, kteří věří sami v sebe a mají chuť dokázat něco velkého.
Jste to Vy? Pošlete nám o sobě krátký medailonek a my se Vám rádi ozveme!

Další informace

- spolupráce formou DPČ (16-20 hod./týden) s flexibilním rozvržením pracovní doby dle Vašeho studia i koníčků,
- praxe na reálných aktivitách v rozsahu, který na trhu jen tak nenajdete, a navíc v perspektivním oboru bankovnictví,
- zkušenosti, které oceníte nejen při dalším růstu v KB, ale i mimo ni, anebo když se rozhodnete založit si vlastní firmu,
- zkušeného mentora a kolegy, kteří jsou připraveni Vás toho hodně naučit,
- společné akce s inspirativními lidmi z KB a členství v komunitě mladých talentovaných trainees,
- možnost psát a konzultovat u nás bakalářku/diplomku,
- možnost zapojit se do dalších projektů dle Vašeho zájmu a časových možností,
- další skvělé benefity jako kartu ActivePass/MultiSportku, širokou nabídku vzdělávacích kurzů v Digitální akademii KB a firemní týmové akce,
- pro začátek smlouvu na 1 rok, ale po absolvování Trainee programu příležitost dalšího uplatnění formou zkráceného či plného pracovního úvazku.

Adresa

Na Příkopě 33
Praha 1
0

Kontakt

+420 776 776 546

Zobrazit detail této firmy