Inženýr vývoje laserů pro lékařské přístroje

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika matematika technika a elektrotechnika

Popis pozice

Práce na projektu od první myšlenky až po předání výrobku do sériové produkce.
Návrh optiky a prototypu laserů pro medicínské aplikace.
Měření fyzikálních vlastností laserového svazku.
Spolupráce s kolegy v rámci týmu, který se skládá z vývojářů elektroniky a mechaniky, testerů a programátorů firmwarů.
Oponovat návrh kolegů a hledat nové cesty, jak produkt vylepšit.

Požadavky

Magisterské nebo doktorské vzdělání v oblasti laserů, optiky nebo fyziky.
Zkušenosti s návrhem optiky, konstrukcí laserů a prací s optickými komponenty.
Schopnost aplikovat fyzikální principy v reálném světě.
Zkušenosti s návrhem a testováním optických prvků.
Znalosti o výrobě a fyzikálních omezeních optických prvků.
Dobré komunikační schopnosti, protože budeš pracovat v týmu.
Pokročilou znalost angličtiny.

Další informace

Zázemí nejmodernějšího vývojového centra.
Být u zrodu nových technologií pro medicínu.
Práci v malém týmu zaměřeném na produkt.
Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí.
Růst v stabilní české technologické společnosti s více než 25 letou historií.
Prostor pro vlastní kreativitu zatíženou minimem procesů.
Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů.
Pružnou pracovní dobu.
Přátelskou atmosféru na pracovišti a velmi otevřenou firemní kulturu.
Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).

Adresa

Evropská 423/178
Praha
0

Kontakt

770169508

Zobrazit detail této firmy