Project Manager pro projekty základního výzkumu v oblasti biomedicíny

Lokalita

Jihomoravský

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
biologie farmacie chemie

St. Anne’s University Hospital Brno - The International Clinical Research Center (ICRC)

Popis pozice

Mezinárodní centrum klinického výzkumu Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (FNUSA-ICRC) je přední vědecko-výzkumné centrum ve střední Evropě s více než 300 výzkumnými pracovníky. Zaměřujeme se na výzkum a vývoj zejména v oblasti kardiovaskulárních a neurologických onemocnění, a snažíme se tak najít nové způsoby prevence, diagnostiky a léčby těchto nemocí.

Do úspěšného výzkumného týmu s mezinárodním složením hledáme projektového/ou manažera/ku na plný úvazek pro projektové řízení a administraci projektů v oblasti základního výzkumu, na kterých spolupracujeme s dalšími pracovišti v Brně – Masarykovou univerzitou, Biofyzikálním ústavem AV ČR, Výzkumným ústavem veterinárního lékařství a tuzemskými firmami a zahraničními institucemi. Společně vystupujeme pod značkou výzkumný klastr STROKE BRNO (www.strokebrno.com).

Cerebrovaskularní výzkumný tým vedený prof. MUDr. Robertem Mikulíkem se zabývá výzkumem cévních mozkových příhod a realizuje řadu výzkumných, vzdělávacích a osvětových projektů. Máte-li VŠ a zájem o práci ve výzkumném prostředí a praxí v řízení grantů, staňte se součástí našeho týmu.

Předpokládaný nástup: 1. 9. 2020 nebo dohodou

Co bude náplní Vaší práce?
řízení, koordinace a administrace výzkumných projektů a výzkumného klastru STROKE BRNO,
technické zajištění realizace výzkumných projektů (objednávky materiálu a služeb, přístrojů),
podpora pro plnění milníků a cílů výzkumných projektů a jejich monitoring,
reporting stavu výzkumných projektů, příprava monitorovacích zpráv,
příprava grantových žádostí pro navazující výzkumné projekty,
komunikace se členy výzkumného týmu, administrativních týmů a zahraničními partnery,
organizace projektových schůzek, organizace návštěv zahraničních expertů,
organizace workshopů a výročních meetingů,
systematizace informací o projektech, sledování čerpání rozpočtů,
pravidelná návštěva laboratoří a výzkumných pracovišť a zajištění jejich potřeb,
podpora klastru STROKE BRNO (web, PR, komunikace se členy, rozvoj).

Požadavky

Co byste měli umět/mít?
VŠ vzdělání – management, biomedicínské vědy výhodou (PhD výhodou, nikoli podmínkou),
praxe v projektovém managementu podmínkou,
praxe v řízení či administraci grantových projektů podmínkou,
praxe v administraci výzkumu velkou výhodou,
český jazyk je Vaší mateřštinou,
ústní i písemná komunikace v angličtině je pro Vás hračka,
umíte velmi dobře pracovat na PC, znalost excelu je samozřejmostí,
základní orientace v rozpočtech projektů výhodou,
orientace v oblasti výzkumu výhodou.

A jací byste měli být?
spolehliví, důvěryhodní a loajální,
schopní si poradit v každé situaci, hledáte vždy řešení,
těší Vás dobře odvedená práce,
rádi a rychle se učíte novým věcem,
máte perfektní organizační a komunikační schopnosti a příjemné vystupování,
jste schopni evidovat a zvládat více úkolů naráz,
vnímáte a uděláte, co je potřeba, nečekáte na zadání každého dílčího úkolu,
jste ochotni přijmout zodpovědnost za svoji práci,
jste týmový hráč schopný samostatné práce.

Další informace

Co získáte, když budete pracovat u nás?
Vaše práce bude mít smysl – pomůžete nám plnit naše poslání – zlepšit péči o pacienty po celém světě,
budete součástí mezinárodních projektů, které posouvají hranice medicíny,
spolupráci se špičkovými výzkumníky, lékaři a s dalšími kolegy z různých oborů,
budete se podílet na rozvoji unikátního výzkumného klastru STROKE BRNO,
denní využívání angličtiny, případné využití dalších světových jazyků (ruština),
pružnou pracovní dobu a příjemnou, moderní kancelář,
prostor pro Vaši seberealizaci (v případě zájmu i vědeckou).
práci na plný úvazek v centru Brna v příjemném pracovním prostředí a mladém kolektivu;
zaměstnanecké benefity
5 týdnů dovolené.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím Vaši přihlášku do 20. 8. 2020 na email jobs.icrc@fnusa.cz, která bude obsahovat:
CV v českém jazyce
motivační dopis v angličtině
alespoň jedna reference z předchozích zaměstnání, dvě jsou výhodou.

Všechny kandidáty hodnotíme bez ohledu na věk, pohlaví, rodinný stav, sexuální orientaci, rasu, barvu pleti, náboženské vyznání, etnický původ, národnost, státní příslušnost, politický názor či jakýkoli jiný aspekt nevztahující se k výkonu práce.