Programátor (IT specialista) v oblasti bioinformatiky

Lokalita

RECETOX – Přírodovědecká fakulta

Typ nabídky

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 17 dní

Obory
biologie informatika matematika
Zaměstnavatel

Masarykova univezita

Popis pozice

Tajemník Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení pro pracoviště Loschmidtovy laboratoře proteinového inženýrství ústavu RECETOX na obsazení místa: Programátor / IT specialista.

Termín přihlášek: 31. 8. 2020
Nástup: dohodou

RECETOX je ústavem Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity, který realizuje výzkum, vývoj, výuku a expertní činnost v oblasti znečištění prostředí toxickými látkami a zkoumání jejich vlivu na člověka a zdraví.

Více o nás na www.recetox.muni.cz.

Pro práci ve vědecké skupině Loschmidtovy laboratoře hledáme motivovaného uchazeče/uchazečku o pozici programátora/ IT specialisty, který by posílil náš bioinformatický tým.

Nabízíme zajímavou práci v přátelském mezinárodním kolektivu špičkového pracoviště, flexibilní pracovní dobu s možností plného nebo i zkráceného pracovního úvazku.

Náplní Vaší práce bude zejména:
Vyvíjet frontend a backend webových aplikací v oblasti bioinformatiky a proteinového inženýrství
Podílet se na návrhu a testování workflow
Zapojeni do navrhování celé architektury a volby technologií
Spolupracovat na vedení studentských bakalářských a diplomových prací
Spolupracovat s kolegy výpočetními biology

Požadavky

SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru IT
Dobrou znalost Javy a JavaScriptu
Preferovaně zkušenost s frameworky Spring Boot a React
Ideálně zkušenost s frameworkem Google Web Toolkit a SmartGWT
Komunikativní znalost AJ
Výhodou znalost MariaDB/MySQL, Docker, Jenkins, TypeScript, Git a Linux
Ochota učit se, samostatnost, spolehlivost a schopnost pracovat týmu

Zaměstnanecké výhody

Nabízíme:
Práci na hlavní pracovní poměr pro prestižní vědecké pracoviště s mezinárodním přesahem a spoluprací
Prostor pro osobní a odborný růst, možnost dalšího školení a vzdělávání
Aktivní využití angličtiny
Zaměstnanecké výhody: 6 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, stravenky nebo zvýhodněné stravování v Menzách MU, příspěvek na penzijní spoření, slevy na jazykové kurzy MU, v univerzitním kině Scala a v univerzitních knihovnách, výhodné mobilní tarify Vodafone, ad.
Místo práce v moderním pracovišti areálu Univerzitního kampusu Bohunice s dobrou dopravní dostupností
Nástup možný ihned

Zaujala Vás pozice a chcete se stát členem našeho týmu?
Svůj (i) strukturovaný životopis, (ii) krátký motivační dopis a (iii) případný doporučující dopis zasílejte vyplněním e-přihlášky ZDE.

Pokud nevyplníte e-přihlášku správně, Váš životopis se k nám nedostane. V případě problémů s vyplněním e-přihlášky či pochybností o správném jejím odeslání zasílejte přihlášení přímo na výše uvedený e-mail rcx-hr@recetox.muni.cz. Kontaktní osoba: Mgr. Lenka Helclová