Inženýr testování medicínských přístrojů v R&D

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 34 dní

Obory
fyzika informatika technika a elektrotechnika

Popis pozice

- Budeš členem vývojového týmu nového produktu.
- Navrhovat, realizovat a analyzovat měření elektrických a mechanických komponent.
- Vymýšlet nové testovací postupy.
- Přinášet nový pohled a nápady.
- Testovat výsledný produkt jako celek včetně SW.
- Každý den se učit něco nového jako my všichni.

Požadavky

- Vzdělání v technickém oboru a rozvinuté technické myšlení.
- Neměl/la by ses bát přemýšlet o fyzikálních a technických problémech.
- Pečlivý, analytický a zodpovědný přístup při plnění úkolů.
- Schopnost samostatně řídit svoje úkoly.
- Rozumíš anglicky na úrovni potřebné pro komunikaci a tvorbu technické dokumentace.

Zaměstnanecké výhody

- Zázemí nejmodernějšího vývojového centra.
- Být u zrodu nových technologií pro medicínu.
- Vývoj zajímavých projektů od počáteční myšlenky až po sériovou výrobu.
- Práci v malém týmu zaměřeném na produkt.
- Skvělé kolegy, se kterými práce bude zábavou a kteří Ti vždy poradí.
- Růst v stabilní české technologické společnosti s více než 25 letou historií.
- Prostor pro vlastní kreativitu zatíženou minimem procesů.
- Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů.
- Pružnou pracovní dobu.
- Přátelskou atmosféru na pracovišti a velmi otevřenou firemní kulturu.
- Výbornou dopravní dostupnost (MHD, parkování pro zaměstnance).

Adresa

Evropská 423/178
Praha
0

Kontakt

770169508

Zobrazit detail této firmy