Odborný asistent Ústavu aplikované informatiky

Lokalita

Jihočeský

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika učitelství
Zaměstnavatel

Přírodovědecká fakulta JU - Ústav aplikované informatiky

Popis pozice

Přírodovědecká fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích přijme zaměstnance na nově vytvořenou pracovní pozici Odborný asistent Ústavu aplikované informatiky.

Náplň práce:
vlastní vědecko-výzkumná činnost
příprava a realizace vlastních výzkumných projektů, spolupráce s ostatními výzkumnými skupinami na fakultě
výuka odborných předmětů na Ústavu aplikované informatiky (www.prf.jcu.cz/uai)
modernizace studijních programů informatiky, příprava akreditačních materiálů
popularizace a rozvoj oboru informatika v českém výzkumném prostoru
sebevzdělávání a profesní růst – předpoklad budoucí habilitace v oboru informatika
rozvoj spolupráce s absolventy informatiky a jejich potenciálními zaměstnavateli
spolupráce s českými a zahraničními výzkumnými institucemi v oboru

Požadavky

ukončené Ph.D. studium v oboru informatika, výpočetní technika, kybernetika, aplikovaná matematika nebo příbuzném oboru
samostatnou výzkumnou aktivitu doloženou odbornými publikacemi, účastí na konferencích či výsledky aplikovaného výzkumu
samostatnou pedagogickou aktivitu doloženou přehledem vyučovaných předmětů
znalost anglického jazyka (min. úroveň B2)
zkušenosti s projekty základního a/nebo aplikovaného výzkumu
velmi dobré organizační, pedagogické a komunikační schopnosti
schopnost samostatné tvůrčí a inovativní práce a zárověň týmové spolupráce, zodpovědnost, spolehlivost

Zaměstnanecké výhody

garance evropských standardů daných Evropskou chartou pro výzkumníky
důraz na profesní a osobní rozvoj
pracovní úvazek (HPP) s atraktivním finančním ohodnocením, nástup možný ihned nebo dle dohody
smlouva na dobu určitou (2 roky) s možností prodloužení
finanční podpora při počátečním rozvoji výzkumných aktivit
možnost zapojení se do již běžících výzkumných projektů
flexibilní pracovní doba 8 týdnů dovolené, výkonnostní odměny
příspěvek na stravování, zvýhodněné mobilní tarify a bankovní služby, Microsoft Office zdarma do soukromých zařízení, možnost využití univerzitní školky
jazykové a zaměstnanecké kurzy