Databázový administrátor

Lokalita

Technická 6/2710, 160 80 Praha 6

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Národní technická knihovna

Popis pozice

Náplň práce:

Komplexní správa databází na platformách Oracle (RAC) a PostgreSQL (BDR) - nutná úroveň znalostí: nasazení, migrace, nastavení zálohování a monitoringu
Monitoring funkčnosti DB a řešení provozních požadavků
Skriptování úloh (bash, Python)
Aktualizace technické provozní dokumentace

Požadavky

Znalost principů fungování RDBMS
Znalost prostředí Red Hat / CentosOS / Oracle Linux
Praxe při používání skriptovacích jazyků (bash, Python)
Alespoň základní znalost networkingu
Nadšení pro IT a ochotu se dále vzdělávat

Výhodou:

Pocit odpovědnosti za správné a včasné vyřešení problémů, umění dotahovat rozdělanou práci
Pečlivost a samostatné myšlení, schopnost zorganizovat si práci a dodržovat dohodnuté priority a termíny
Velmi dobrá schopnost komunikace v ČJ
Znalost AJ na úrovni čtení technické dokumentace
Časová flexibilita
Zkušenost v oblasti aplikačního vývoje

Zaměstnanecké výhody

Výhody práce u nás:

Platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1
Práce v nadstandardním moderním prostředí
Flexibilní pracovní dobu
5 týdnů placené dovolené
5 „sick days“
Příspěvek na stravování
Vzdělávací kurzy a školení

Termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Strukturovaný profesní životopis s komentovaným přehledem dosavadní odborné praxe zasílejte na email hr@techlib.cz (předmět: „Databázový administrátor).

Případné dotazy zodpoví Jana Volfová, tel. 232 002 457.

Pokud od nás neobdržíte reakci, byli do druhé fáze tohoto výběrového řízení vybráni uchazeči, jejichž profily lépe odpovídají našim požadavkům.