Vedoucí oddělení komunikace

Lokalita

Technická 6/2710, 160 80 Praha 6

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Národní technická knihovna

Popis pozice

V Národní technické knihově profesionálně a přátelsky sloužíme výzkumu, vzdělávání i široké odborné a laické veřejnosti v oblasti techniky a aplikovaných přírodních věd. Pomáháme vytvářet a pečovat o intelektuální prostředí, v němž se informace transformují v poznatky, které podporují výzkum i praxi a jsou dále sdíleny akademickou obcí a vstupují do procesu vzdělávání. Shromažďujeme, vytváříme, spolehlivě uchováváme poznatky a dbáme o jejich snadnou dostupnost a komunikaci díky důvěryhodným systémům a strategiím. Nabízíme vlídné, zvoucí a stimulující prostředí jak fyzické, tak i virtuální. Stále se vzděláváme a pomáháme v tom i ostatním. V budoucnosti chceme být špičkovým centrem vědecko-technických informací a akademických i firemních služeb, a tak podporovat výzkum, vývoj, vzdělávání a inovace na národní, evropské i světové úrovni.

Hledáme někoho, kdo naši vizi dokáže představit veřejnosti a pomůže nám ji naplňovat, a proto vyhlašujeme výběrové řízení na tuto pozici.

Charakteristika pozice:

Stanovování dlouhodobé strategie externí komunikace a marketingu NTK.
Strategie a plány vnitřní komunikace, firemní kultura.
Stanovování zásad komunikace zaměstnanců NTK se zákazníky.
Účast v pracovních skupinách napříč organizační strukturou NTK.

Řízení oddělení komunikace, kam patří:
marketing a kreativní služby NTK, vlastní audiovizuální služby a projekty,
tištěné a webovské komunikační výstupy, komunikace prostřednictvím sociálních médií,
dohled nad grafickým stylem NTK,
mediální monitoring pro interní potřeby,
tiskové konference a setkávání s novináři, exkurze po NTK
spolupráce při organizaci mezinárodních konferencí,
spolupráce s členskými institucemi Kampus Dejvice,
správa sociálních sítí a rozvoj webu.

Požadavky

Předpoklady pro výkon funkce:

praxe v oblasti PR a marketingu, VŠ vzdělání,
schopnost koncepčního myšlení, začlenění oddělení do kontextu činností NTK,
vynikající osobní komunikační schopnosti, proaktivita
schopnost formulovat manažerské a komunikační texty pro média,
aktivní znalost anglického jazyka (písemný a mluvený projev) podmínkou,
schopnost týmového vedení včetně účasti v průřezových týmech,
schopnost zvládat krizové situace.

Zaměstnanecké výhody

Nabízíme:

platové zařazení dle nařízení vlády č. 130/2009 Sb.,
práci v nadstandardním moderním prostředí,
5 týdnů placené dovolené,
příspěvek na stravování,
vzdělávací kurzy a školení.

Nástup možný ihned nebo dle dohody

K přihlášce do výběrového řízení požadujeme:

strukturovaný profesní životopis s komentovaným přehledem dosavadní odborné praxe,
materiál popisující dva nejvýznamnější projekty z hlediska organizační náročnosti či vysokého stupně kreativity,
návrh komunikačního plánu, který by měl obsahovat minimálně charakteristiku cílové skupinu, způsob komunikace a komunikační kanály.

Přihlášku s požadovanými doklady lze zaslat elektronicky na adresu hr@techlib.cz (věc: „Vedoucí komunikace“), nebo písemně na adresu Národní technická knihovna, personální referát, Technická 6/2710, 160 80 Praha 6 nejpozději do 20. 7 .2020.