STÁŽ VE ŠKODA IT

Lokalita

Mladá Boleslav

Typ nabídky

DPČ

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

ŠKODA AUTO a.s.

Popis pozice

Jestli jsi student VŠ, a to v jakémkoli ročníku, máš u nás dveře otevřené. ŠKODA AUTO díky velikosti IT oddělení a pestrosti projektů, které budeme obsazovat v průběhu roku, neustále hledá nadšené stážisty pro posílení svých rostoucích týmů. A to napříč celým spektrem IT oborů.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?
Budeš součástí týmu, který se podílí na chodu jednoho z našich IT oddělení od infrastruktury přes IT služby až po týmy ve vývoji
Můžeš přinášet nové nápady a trendy v digitalizaci a v technologickém směřování (Connected Car, Big Data, Virtuální Realita, Umělá Inteligence a další)
Máš možnost učit se od odborníků v oboru. V rámci stáže získáš mentora, který tě odborně povede.
Budeš u nás pracovat s těmi nejlepšími IT systémy na trhu
Svou stáž můžeš propojit i se závěrečnou prací
Nejen že získáš možnost rozvíjet své znalosti a dovednosti v oboru, ale budeš stát u přerodu Škodovky na IT firmu.

Požadavky

CO MUSÍTE ZNÁT, MÍT A UMĚT?
Studovat prezenční formu studia VŠ nebo VOŠ (IT)
Dorozumět se anglicky nebo německy na hovorové úrovni (úroveň B1)
Mít znalosti a zájem o informační technologie
Docházet 2-3 dny v týdnu (případně dle dohody)

Zaměstnanecké výhody

Odměnu ve výši 120,- až 180,- Kč / hodinu (v závislosti na stupni studia a spolupráci na závěrečné práci)
Navýšení odměny při zpracovávání závěrečné práce v průběhu stáže (smluvně podložené)
Možnost kariérního růstu v rámci stáže (Student Talent Pool), kde získáš mimo jiné i 200,- Kč / hodinu
Možnost případného pokračování ve spolupráci na závěrečné práci (dle dohody s vedoucím stáže)
Možnost vyzkoušet si práci s týmem zkušených odborníků
Zkušenosti u největší firmy v ČR, s dobrým jménem po celém světě
Škálu benefitů jako je: zvýhodněné stravování, možnost ubytování na Ubytovně ŠKODA AUTO, prohlídku závodu a muzea ŠKODA AUTO a další
Flexibilní pracovní dobu (dle dohody s vedoucím stáže / závěrečné práce)

120 - 200

Adresa

Václava Klementa 869
0

Kontakt

730867428

Zobrazit detail této firmy