Programátor C# - vývoj 3D CAD

Lokalita

Dukelských hrdinů 564/34, Praha – Holešovice

Typ nabídky

HPP, DPP i DPČ

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

EPLAN Solutions s.r.o.

Popis pozice

BAVÍ VÁS C#, JavaScript A WebGL?
Hledáte brigádu na léto nebo dlouhodobou práci, která jde dohromady se studiem?
Máte chuť si zkusit pracovat v týmech vývojářů na technických aplikacích?
Chcete se podílet na vývoji nových CAD aplikací na desktopu nebo v cloudu?
Platíme 220--280 Kč/h podle zkušeností, za dlouhodobou práci dle dohody!

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY A KOLEGYNĚ,
kteří by se podíleli na vývoji našeho desktopového CAD systému a 3D rendereru pro webové prohlížeče na bázi WebGL. Na ukázku našeho programu se mrkněte zde.
Jsme EPLAN Solutions s.r.o. a vyvíjíme CAD software pro urychlení konstrukčních a projekčních procesů v elektrotechnice a mechatronice. K našim zákazníkům patří společnosti na špičce technologického vývoje v různých oborech inženýrské činnosti: ABB, Honeywell, Kuka, Siemens, SpaceX, Hella, Vestas, ZF a dlouhá řada dalších...Vznikli jsme před lety jako start-up a máme tu prima partu pohodových lidí, která se nebere zas tak vážně :). Mimo práci jezdíme na výlety, hrajeme florbal, scházíme u deskovek nebo v hospodě.

Požadavky

NECHYBÍ VÁM:
- Nadšení a zájem vyvíjet nové věci.
- Znalost prostředí MS Visual Studio / VS Code, C#, JavaScript, případně C++.
- Vítáme znalosti 3D / 2D grafiky, WebGL / OpenGL (nejsou však podmínkou).
- Schopnost domluvit se s kolegy v mezinárodním týmu online a sem tam anglicky odprezentovat svou práci.
- Chuť a schopnost naplánovat, realizovat a otestovat vlastní nápady.
- Absolventská energie nebo ostřílená seniorní zkušenost.

Další informace

NABÍZÍME:
- Práci na systému pro 3D vizualizaci / editaci ve webovém prohlížeči.
- Projekty vyvíjíme v menších agilních týmech.
- Vyspělé technické vybavení a nástroje.
- Profesní vzdělávaní a kurzy, podpora zapracování.
- Hezké zázemí v kancelářích na Letné, s dobrou dopravní dostupností.
- Individuální organizaci pracovního času.

Zaujali jsme vás? Ozvěte se nám nejlépe přes https://www.jobs.cz/rpd/1450343365/.

Adresa

Kontakt

+420 226 291 381