Junior Consultant / Java Software Engineer

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 62 dní

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Profinit EU, s.r.o.

Popis pozice

Chceš programovat ve velkém? Vyvíjej třeba největší a nejvyužívanější internetové bankovnictví v ČR!
V Profinitu se nám daří. Vyhráváme hodně projektů a je z čeho vybírat. Ať už tě baví vývoj front-end nebo back-end, určitě si vybereš.

Jaké máme například projekty?
• Vlajkovou lodí je internetové bankovnictví, které jsme kompletně přestavěli a dlouhodobě ho spravujeme. Aplikaci využívá 1,5 milionu klientů a ročně vyřídí 100 milionů plateb. (J2EE, JSF, Spring Web Flow, IDE Intellij Idea 13).
• Od základů jsme vybudovali internetový portál pojišťovny, který poskytuje online i offine řešení pro prodejce, klienty i back-office. (J2EE, Sybase ASE SQL Server, Enterprise Application Server).
• Vyvinuli jsme nástroj ClueMaker, který pomáhá vyšetřovat podvody, rozplétat vazby, a to vše s pomocí matematiky. Napojením na veřejné rejstříky jsme získali možnost sledovat spletité vazby okolo nejznámějších českých kauz (JEE, OpenGL, grafové algoritmy).

Náplň práce
• Využití a osvojení best practices v oblasti Java vývoje s využitím moderních Java frameworků
• Analýza, návrh, programování, testování a podpora řešení a softwarových systémů
• Spolupráce se seniorními kolegy na návrhu a vývoji aplikací nad platformou J2EE
• Možnost vedení menšího vývojového týmu - v závislosti na dosažených zkušenostech

Požadavky

• Být studentem minimálně 3. ročníku VŠ technického zaměření (informační technologie)
• Školní znalost programovacího jazyka Java, výhodou C#, C/C++
• Výhodou je znalost platformy JEE a Java vývojových frameworků
• Alespoň základní znalost SQL
• Komunikační a analytické schopnosti
• Znalost anglického jazyka
• Ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
• Flexibilní osobnost, výborný/á týmový/á hráč/ka se zodpovědným přístupem k práci

Další informace

• Zaměstnání v přední softwarové firmě
• Možnost pracovat na rozmanitých projektech především v bankovním a finančním sektoru
• Možnost práce na zkrácený úvazek
• Prostor pro vlastní inovace a nápady
• Odborná školení v oblasti vývoje, softwarového inženýrství atd. a získání odborných certifikátů
• Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
• Definovaný proces kariérního růstu, individuální přístup ke každému zaměstnanci
• Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, mobilní telefon, týden dovolené navíc, po odpracování každých 5 let v pracovním poměru – jednorázově 10 dní dovolené navíc, ad.)
• Příspěvek 10.000 Kč ročně na zaměstnancem zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase (např.: důchodové a životní pojištění, sport, relaxace, atd.)
• Po zapracování a postupu na pozici Experienced Consultant firemní vůz i pro soukromé účely
• Společnost otevřených a schopných lidí
• Zajímavé platové ohodnocení

Adresa

Tychonova 2
Praha 6
0

Zobrazit detail této firmy