Data Scientist/Statistik/Data Mining Professional

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 62 dní

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Profinit EU, s.r.o.

Popis pozice

Vzhledem k rozšiřování svých aktivit hledá Profinit vhodné kandidáty/kandidátky na pozici “Data Scientist/Statistik/Data Mining Professional”.

Náplň práce
• Sběr a zkoumání požadavků, analýza problémů
• Zkoumání rozmanitých typů dat - časové řady, grafy, text,...
• Spolupráce na aplikovaném výzkumu v rámci grantů společně s UK a ČVUT
• Modelování příznakových vektorů, vytváření segmentačních modelů
• Práce na platformách a s nástroji Big Data ekosystému
• Vývoj analytického software, návrh prezentačních rozhraní, vizualizace dat
• Tvorba standardní analytické dokumentace, kooperace s vývojáři
• Spolupráce s obchodem na presales a sales aktivitách u zákazníků

Požadavky

• VŠ matematického, technického nebo ekonomického zaměření
• Vzdělání zaměřené na statistiku a práci s daty nebo odpovídající praxe v oboru
• Velmi dobré analytické schopnosti využitelné při řešení problémů
• Zkušenosti s datovým modelováním velkou výhodou
• Zkušenost s R Project a SPARK velkou výhodou
• Znalost programovacích jazyků Scala a JAVA výhodou
• Znalost anglického jazyka
• Ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
• Flexibilní osobnost, výborný/á týmový/á hráč/ka se zodpovědným přístupem k práci

Další informace

• Zaměstnání v přední softwarové firmě
• Možnost pracovat na rozmanitých projektech především v bankovním a finančním sektoru
• Možnost práce na zkrácený úvazek
• Prostor pro vlastní inovace a nápady
• Odborná školení v oblasti vývoje, softwarového inženýrství atd. a získání odborných certifikátů
• Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
• Definovaný proces kariérního růstu, individuální přístup ke každému zaměstnanci
• Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, mobilní telefon, po odpracování každých 5 let v pracovním poměru – jednorázově 10 dní dovolené navíc, ad.)
• Příspěvek 10.000,- Kč ročně na zaměstnancem zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase (např.: důchodové a životní pojištění, sport, relaxace, atd.)
• Po zapracování a postupu na pozici Experienced Consultant firemní vůz i pro soukromé účely
• Společnost otevřených a schopných lidí
• Zajímavé platové ohodnocení

Adresa

Tychonova 2
Praha 6
0

Zobrazit detail této firmy