Junior Consultant/.NET Software Engineer

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 48 dní

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Profinit EU, s.r.o.

Popis pozice

Hledáme nové kolegy na pozici Junior Consultant/.NET Software Engineer.
K referenčním projektům v této oblasti patří například projekt rozvoje pobočkového systému pro Českou Spořitelnu, komplexní řešení zaměstnaneckých benefitů pro jednu z největších stravenkových společností Edenred nebo aktuálně systém elektronických pohledávek pro další přední českou banku.

Náplň práce
• Analýza, návrh, programování, testování a podpora řešení a softwarových systémů
• Vedení menších týmů – v závislosti na dosažených zkušenostech a schopnostech
• Poskytování technických konzultací klientům

Požadavky

• Být studentem minimálně 3. ročníku VŠ technického zaměření (informační technologie)
• Školní znalost programovacího jazyka C# a ASP.NET
• Znalost platformy .NET
• Výhodou je znalost: WCF, Enterprise Library, LINQ
• Znalost SQL a databázových systémů (Oracle, MSSQL, ...)
• Zkušenosti s prací na IT projektech v pozicích analytik nebo programátor výhodou
• Komunikační a analytické schopnosti
• Znalost anglického jazyka
• Ochota neustále pracovat na svém odborném a osobnostním růstu
• Flexibilní osobnost, výborný/á týmový/á hráč/ka se zodpovědným přístupem k práci

Zaměstnanecké výhody

• Zaměstnání v přední softwarové firmě
• Možnost pracovat na rozmanitých projektech především v bankovním a finančním sektoru
• Možnost práce na zkrácený úvazek
• Prostor pro vlastní inovace a nápady
• Odborná školení v oblasti vývoje, softwarového inženýrství atd. a získání odborných certifikátů
• Výuka cizích jazyků prestižní jazykovou školou
• Definovaný proces kariérního růstu, individuální přístup ke každému zaměstnanci
• Balíček zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na stravování, mobilní telefon, týden dovolené navíc, po odpracování každých 5 let v pracovním poměru – jednorázově 10 dní dovolené navíc, ad.)
• Příspěvek 10.000 Kč ročně na zaměstnancem zvolené pojištění nebo aktivity ve volném čase (např.: důchodové a životní pojištění, sport, relaxace, atd.)
• Po zapracování a postupu na pozici Experienced Consultant firemní vůz i pro soukromé účely
• Společnost otevřených a schopných lidí
• Zajímavé platové ohodnocení

Adresa

Tychonova 2
Praha 6
0

Zobrazit detail této firmy