IT Analytik

Lokalita

Praha 4, Pankrác

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 48 dní

Obory
informatika matematika

Popis pozice

· Analýza produkčních chyb a změnových požadavků
· Tvorba detailních funkčních specifikací pro změnové požadavky a údržba dokumentace svěřených aplikací
· Vytváření testovací dokumentace a aktivní spolupráce na testech/ Vytváření DB skriptů v technologii MS SQL
· Tvorba a údržbu dokumentace (funkční, logické architektury, relačního modelu)
· Spolupráce s analytiky součinných aplikací, se zadavateli a programátory

Požadavky

Jsme otevřeni, jak juniornějším kandidátům, kteří chtějí získat praxi, tak také seniorním uchazečům, kteří by se rádi naučili něco nového a rozšířili tak svoje znalosti.

Výhodou jsou pro nás zkušenosti z oblasti bankovnictví a pojišťovnictví.

Zaměstnanecké výhody

· 5 týdnů dovolené, 5 sick days tzn. až 6 týdnů volna
· Roční příspěvek do Kafeterie až 12 000 Kč
· 2 dny, které jsou vyhraněné na dobrovolnictví (některé týmy pomáhají v ZOO, někdo sází rostliny v parcích atd.)
· Flexibilní pracovní dobu – vyhovuje jak ranním ptáčatům, tak spáčům, kteří si rádi přispí
· Stravenky v hodnotě 100 Kč, v budově máme také jídelnu
· Možnost práce z domova po zapracování
· Slevy na firemní produkty např. cestovní pojištění, havarijní pojištění atd.
· Zaměstnavatel nám také přispívá na životní, nebo penzijní pojištění
· Možnost vzdělávat se v rámci interních i externích školeních
· Multisport kartu – pokud rádi sportujete, tak tento benefit jistě uvítáte
· Společenské akce – např. setkání na dvorku, výjezdy, večírky, nebo jít jen tak s kolegy posedět

Adresa

Na Pankráci 123
Praha 4
0

Zobrazit detail této firmy