Pojistný matematik_pricing - junior

Lokalita

Ke Štvanici 656/3, Karlín, 186 00 Praha

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
matematika

Popis pozice

Jste absolventem vysokoškolského studia matematiky na MFF UK, nebo jiné VŠ matematického zaměření? Chcete si vyzkoušet Vaše znalosti v praxi? Máte smysl pro detail, dotahujete úkoly do konce, pracujete samostatně? Allianz je pro Vás skvělou příležitostí, dá Vám podporu a hodně Vás naučí.

Co bude Vaší náplní práce?
- starat se o matematické modely a na základě jejich výsledků pak stanovovat závěry
- hledat zdroje zisku a zvyšovat efektivitu procesů při cenotvorbě pojištění
- pomáhat tvořit nové a ještě lepší pojistné produkty

Požadavky

- VŠ vzdělání ideálně matematického zaměření (MFF UK, ČVUT)
- nabízená pozice je vhodná i pro šikovné čerstvé absolventy / případně studenty 5. ročníků, kteří v tomto roce budou končit školu
- logické a analytické myšlení
- nebojíte se změn, ale naopak hledáte ta nejlepší řešení a navrhujete optimalizaci
- pohodového, veselého kolegu do našeho týmu
- zkušenosti s programováním – např. Excel VBA, SaS, Emblem výhodou

Další informace

- dobře stmelený kolektiv mladých sympaťáků
- atraktivní práci v pojišťovně, která je průkopníkem digitalizace na světové úrovni
- moderní technologie a postupy, neustálý přísun zajímavých projektů
- podporu Vašeho růstu a vzdělání – odborná školení, soft-skills, výuku AJ
- 5 týdnů dovolené a 4 dny zdravotního volna navíc a další benefity
- možnost home office
- moderní a pohodlné pracoviště v centru Prahy s výbornou dostupností MHD

Detail pozice ZDE.

Adresa

Ke Štvanici 656/3,
Praha 8 Karlín
0

Zobrazit detail této firmy