Pojistný matematik_pricing - junior

Lokalita

Ke Štvanici 656/3, Karlín, 186 00 Praha

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 48 dní

Obory
matematika

Popis pozice

Jste absolventem vysokoškolského studia matematiky na MFF UK, nebo jiné VŠ matematického zaměření? Chcete si vyzkoušet Vaše znalosti v praxi? Máte smysl pro detail, dotahujete úkoly do konce, pracujete samostatně? Allianz je pro Vás skvělou příležitostí, dá Vám podporu a hodně Vás naučí.

Co bude Vaší náplní práce?
- starat se o matematické modely a na základě jejich výsledků pak stanovovat závěry
- hledat zdroje zisku a zvyšovat efektivitu procesů při cenotvorbě pojištění
- pomáhat tvořit nové a ještě lepší pojistné produkty

Požadavky

- VŠ vzdělání ideálně matematického zaměření (MFF UK, ČVUT)
- nabízená pozice je vhodná i pro šikovné čerstvé absolventy / případně studenty 5. ročníků, kteří v tomto roce budou končit školu
- logické a analytické myšlení
- nebojíte se změn, ale naopak hledáte ta nejlepší řešení a navrhujete optimalizaci
- pohodového, veselého kolegu do našeho týmu
- zkušenosti s programováním – např. Excel VBA, SaS, Emblem výhodou

Zaměstnanecké výhody

- dobře stmelený kolektiv mladých sympaťáků
- atraktivní práci v pojišťovně, která je průkopníkem digitalizace na světové úrovni
- moderní technologie a postupy, neustálý přísun zajímavých projektů
- podporu Vašeho růstu a vzdělání – odborná školení, soft-skills, výuku AJ
- 5 týdnů dovolené a 4 dny zdravotního volna navíc a další benefity
- možnost home office
- moderní a pohodlné pracoviště v centru Prahy s výbornou dostupností MHD

Detail pozice ZDE.

Adresa

Ke Štvanici 656/3,
Praha 8
0

Zobrazit detail této firmy