Machine learning v praxi?

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 48 dní

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

DataSentics

Popis pozice

DataSentics je největší čistě Machine Learning studio v Česku a možná i ve střední Evropě. Najdeš u nás 50 zkušených vývojářů, matematiků a architektů, kteří staví Machine Learning řešení pro větší firmy (banky/pojišťovny, retail, velcí ecommerce hráči) i startupy jak v Česku, tak napříč Evropou.
• predikujeme zájem o konkrétní produkty/služby z offline (platby, nákupy, ...) i online (web + inzerce) dat a automaticky personalizujeme komunikaci
• automaticky směrujeme e-maily na správná oddělení pomocí analýzy témat
• hledáme podvodníky, co chtějí vyprat peníze přes platby životního pojištění

Daří se nám i s vlastními produkty jako:
Shelf Inspector – Rozpoznávání RedBull plechovek na regálech hypermarketů pomocí state-of-the-art Computer Vision. Detekce
chybějících příchutí, nerozbalených plechovek, špatného natočení atd. Zábava zaručena!
JobNo.One – Automaticky párujeme životopisy a nabídky práce pomocí pokročilé analýzy textu.

Požadavky

Nebojíš se Pythonu a zvládáš SQL? Ozvi se nám, všechno ostatní tě naučíme!

Hledáme kolegy, kteří se chtějí více zabývat machine learningem, cloudem a moderními datovými technologiemi, hledáme:
datové engineery
data scientisty
softwarové vývojáře

Zaměstnanecké výhody

Budeš zpracovávat gigabyty dat pomocí Sparku a cloudu (Azure/AWS).
Od zkušených kolegů se naučíš Machine Learning.
• Budeš se rozvíjet jak technicky (data engineering/data science), tak, pokud chceš, i businessově (story telling, sebeprezentace, řízení
projektů, ...).
• Většinu kolegů budeš potkávat v kanclu (v Praze na metro Muzeum, nebo v naší nové pobočce v Brně).

Adresa

Washingtonova 1599/17
Praha 1 - Nové Město
0

Zobrazit detail této firmy