Koordinátor akcí a „Welcome Buddy“

Lokalita

Jihomoravský

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

Ředitel Středoevropského technologického institutu (CEITEC VUT) vypisuje výběrové řízení na pozici:
Koordinátor akcí a „Welcome Buddy“ (Event Coordinator and Welcome Buddy)

Láká Vás práce v mezinárodním, dynamickém a moderním vědeckém institutu?
Rádi pracujete s lidmi a pro lidi?
Je pro Vás největším benefitem dobrý kolektiv a smysluplná náplň práce?
Zajímá Vás náplň práce s průnikem PR a HR?

Hledáme kandidáta se zájmem o různorodou agendu v oblasti organizace akcí a úzké spolupráce s vědeckými pracovníky. Na starost bude mít komplexní koordinaci a zajištění přípravy a realizace akcí v rozsahu malých seminářů po velké mezinárodní konference s vědeckým i společenským zaměřením, ale také dohlédne na hladký průběh adaptačních procesů nových kolegů.

Náplň práce
Organizace a koordinace akcí pod hlavičkou CEITEC VUT (konference, přednášky, semináře, akce pro veřejnost, interní akce…).
Řízení časového harmonogramu akce (např. plán přípravy, plán realizace, vyhodnocení).
Koordinace kolegů a kolegyň z ostatních oddělení zapojených do organizace dané akce (např. organizátor, finanční manažer, projektový manažer, grafik…).
Dohled nad kvalitou realizace akce v jejím průběhu.
Řízení kalendáře akcí daného roku a vyhledávání možných příležitostí k účasti.
Zadávání akce do kalendáře na webu CEITEC a propagace na sociálních sítích a cílovým skupinám.
Archivace výstupů akce a pořízování fotografií (pokud není na akci profesionální fotograf).
Správa propagačních předmětů.
Dohled nad adaptačním procesem nových (i zahraničních) kolegů a pořádání úvodních seminářů.

Požadavky

SŠ / VŠ vzdělání
velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
maximální časová flexibilita a schopnost přizpůsobit se situaci
ochota pracovat s lidmi
znalost MS Office
znalost prostředí SharePoint výhodou
zkušenosti s organizací akcí či PR výhodou
uživatelská znalost grafických programů výhodou
pečlivost, týmovost, kreativita, spolehlivost, samostatnost

Zaměstnanecké výhody

práci na HPP na plný pracovní úvazek pro prestižní mezinárodní vědecký institut
zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci v rámci univerzity
inspirující a dynamické prostředí
možnost uplatnit vlastní kreativitu
6 týdnů dovolené
stravenky

Adresa

Kontakt

CEITEC VUT