Koordinátor akcí a „Welcome Buddy“

Lokalita

Jihomoravský

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

Obory
biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

Ředitel Středoevropského technologického institutu (CEITEC VUT) vypisuje výběrové řízení na pozici: Koordinátor akcí a „Welcome Buddy“ (Event Coordinator and Welcome Buddy)

Láká Vás práce v mezinárodním, dynamickém a moderním vědeckém institutu? Rádi pracujete s lidmi a pro lidi? Je pro Vás největším benefitem dobrý kolektiv a smysluplná náplň práce? Zajímá Vás náplň práce s průnikem PR a HR?

Hledáme kandidáta se zájmem o různorodou agendu v oblasti organizace akcí a úzké spolupráce s vědeckými pracovníky. Na starost bude mít komplexní koordinaci a zajištění přípravy a realizace akcí v rozsahu malých seminářů po velké mezinárodní konference s vědeckým i společenským zaměřením, ale také dohlédne na hladký průběh adaptačních procesů nových kolegů.

Náplň práce Organizace a koordinace akcí pod hlavičkou CEITEC VUT (konference, přednášky, semináře, akce pro veřejnost, interní akce…). Řízení časového harmonogramu akce (např. plán přípravy, plán realizace, vyhodnocení). Koordinace kolegů a kolegyň z ostatních oddělení zapojených do organizace dané akce (např. organizátor, finanční manažer, projektový manažer, grafik…). Dohled nad kvalitou realizace akce v jejím průběhu. Řízení kalendáře akcí daného roku a vyhledávání možných příležitostí k účasti. Zadávání akce do kalendáře na webu CEITEC a propagace na sociálních sítích a cílovým skupinám. Archivace výstupů akce a pořízování fotografií (pokud není na akci profesionální fotograf). Správa propagačních předmětů. Dohled nad adaptačním procesem nových (i zahraničních) kolegů a pořádání úvodních seminářů.

Požadavky

SŠ / VŠ vzdělání velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem maximální časová flexibilita a schopnost přizpůsobit se situaci ochota pracovat s lidmi znalost MS Office znalost prostředí SharePoint výhodou zkušenosti s organizací akcí či PR výhodou uživatelská znalost grafických programů výhodou pečlivost, týmovost, kreativita, spolehlivost, samostatnost

Další informace

práci na HPP na plný pracovní úvazek pro prestižní mezinárodní vědecký institut zajímavou, samostatnou a zodpovědnou práci v rámci univerzity inspirující a dynamické prostředí možnost uplatnit vlastní kreativitu 6 týdnů dovolené stravenky

AdresaKontakt

CEITEC VUT

Like Tweet Share
Nabídka vložena 18. 05. 2020 a vyprší 15. 06. 2020

Získejte praktického průvodce zdarma

ZAREGISTRUJTE SE

Podobné nabídky ve vědě

Výzkumný pracovník v oblasti nádorové biologie

Masarykův onkologický ústav - Regionální...

Platnost do neuvedeno

Regionální konzultant (RK) programu Erasmus + mládež

Jihomoravský

Platnost do neuvedeno

Koordinátor studentských stáží

Brno

Platnost do neuvedeno

GIT Consult s.r.o.

Graduate program pro developery a analytiky

Brno

Platnost do neuvedeno

Laboratorní technik pro Biologický ústav LF MU

Lékařská fakulta MU - Biologický ústav

Platnost do neuvedeno

Ozvěte se a ptejte se nás


Odesláním souhlasím se zpracováním mých osobních údajů společností Medicomp s.r.o. v souladu s Nařízením EU o ochraně osobních údajů.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

TOPlist