Technicko-administrativní pracovník

Lokalita

Středočeský

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Entry Engineering

Popis pozice

Rozumíte strojařině a autům? Jste komunikativní? Umíte číst technické výkresy? Jestli jsou odpovědi ANO, těšíme se na vás!

Co bude vaší pracovní náplní? Budete: Se účastnit jednání u nových aut Zpracovávat technickou dokumentaci, číst výkresy, tvořit pěkné prezentace Prezentovat výsledky na schůzkách Mít prostor pro své nápady

Požadavky

Co umíte/máte? SŠ technického směru Alespoň trochu umíte AJ Dobrou znalost MS office, zejm. Excel a PP Řidičský průkaz sk. B

Další informace

Co od nás dostanete? Stravenková karta SODEXO Mobilní tarif i pro soukromé účely; rodinný tarif 5 dní osobního volna navíc Odměna za doporučení nového zaměstnance Activepass karta Vánoční odměny Zaměstnanecký bankovní účet Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění Studijní volno Jazykové kurzy a školení

Adresa

Českobratrské náměstí 133
Mladá Boleslav
29301

Zobrazit detail této firmy