Výběrová řízení na PřF Univerzity Hradec Králové

Lokalita

Přírodovědecká fakulta UHK - Katedra chemie

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
biologie chemie
Zaměstnavatel

Popis pozice

Děkan Přírodovědecké fakulty Univerzity Hradec Králové vypisuje výběrové řízení

Pro Katedru chemie
1 místo odborného asistenta, obor Analytická chemie (úv. 1,0 příp. dle dohody).
1 místo odborného asistenta, obor Biochemie/Molekulární biologie (úv. 1,0 příp. dle dohody).
1 místo odborného asistenta, obor Výpočetní chemie (úv. 1,0 příp. dle dohody).

Pro Katedru biologie
1 místo docenta nebo odborného asistenta, obor Molekulární biologie a genetika (úv. 1,0 příp. dle dohody).
1 místo docenta nebo odborného asistenta, obor Fyziologie živočichů, člověka a vývojová biologie (úv. 1,0 příp. dle dohody).

Náplň práce:
Vyučované předměty v příslušném programu.
Samostatná vědecká práce a zapojení do etablovaného vědeckého týmu.

Požadavky

Vybraný(á) uchazeč(ka) pro výše uvedené pozice bude splňovat:

Vzdělání a kvalifikace:
Akademický titul – doc., Ph.D., Mgr. nebo Ing. dle příslušného studijního programu.
Dokončené doktorské studium výhodou.
Výuková praxe na VŠ a zahraniční zkušenosti výhodou.
Publikační činnost v časopisech s IF a zkušenosti s řešením projektů VaV.
Schopnost samostatně nebo v týmu řešit vědecké problémy.

Další informace

Nabízíme:
8 týdnů dovolené.
Příspěvek na stravování.
Příspěvek na důchodové nebo životní připojištění, flexi pasy.
Podpora v osobním i odborném růstu.
Kvalitní zázemí s novými učebnami a laboratořemi.

Předpokládaný nástup: září 2020 (příp. dle dohody).

Přihlášky s doklady o VŠ vzdělání, dosažených akademicko-vědeckých titulech, akademických hodnostech, přehledem dosavadní pedagogické a vědecké činnosti, odborným životopisem a výpisem z RT zasílejte elektronicky na adresu:
Ilona.Lankasova@uhk.cz do 9. 5. 2020.