Internship – Audit

Lokalita

EY

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

„Dbáme na to, aby měl každý nováček možnost vyzkoušet si různé typy auditů. Dáme ti příležitost auditovat banku, IT společnost, výrobní, farmaceutickou nebo energetickou firmu i start-up. Ze začátku budeš pracovat spolu se zkušenými kolegy, kteří ti všechno vysvětlí a k ruce dostaneš i counselora, který tě bude provádět nejen auditem. Postupem času poznáš dopodrobna firemní procesy a ovládneš české účetnictví i mezinárodní auditorské a účetní standardy. Potkáš se s řediteli firem a členy boardů a naučíš se s nimi mluvit.

Rádi bychom tě měli k dispozici alespoň na tři dny v týdnu, ale při plánování práce ti vyjdeme vstříc, abys zvládl skloubit práci, školu i osobní život. Když ti půjde práce od ruky, určitě se domluvíme na prodloužení spolupráce.

Pracujeme s moderními technologiemi, využíváme big data i robotizaci. Přidej se k nám a budeš u toho.”

Petr Vácha, Partner, Audit

Požadavky

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Ale tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

Studuješ poslední ročník bakaláře nebo magistra.
Mluvíš a píšeš dobře anglicky.
Dokážeš se zamyslet nad problémem a navrhnout řešení. Ať už podle naší metodologie, nebo samostatně.
Nebude ti vadit cestování. Jezdíme totiž za klienty po celé České republice.
Můžeš nastoupit v srpnu nebo v září 2020.
Máš čas nám věnovat 3 po sobě jdoucí dny v týdnu.
Máš zápal pro věc. Budeš se neustále učit nové věci a denně komunikovat s lidmi od klienta. Čeká tě spousta osobních setkání, e-mailů i telefonování, při kterých musíš něco zjistit nebo zorganizovat.
A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky.

Nástup 160 Kč/hod., smlouvu na HPP (zkrácený úvazek) a k tomu benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich.
iPhone a laptop k soukromým účelům
benefit body na cestování, jazyky, sport nebo relax
online lékařské poradenství Ulékaře.cz
placená dovolená podle počtu odpracovaných hodin