Junior konzultant – Audit

Lokalita

EY

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Během auditu nejen analyzujeme čísla a informace, ale také se seznamujeme s klíčovými procesy, podnikatelskými modely, kontrolami a spolupracujeme s experty. Zároveň se snažíme proniknout co nejhlouběji do byznysu našich klientů a přispět k transparentnosti informací a důvěře v podnikání. Pojď do toho s námi. Získáš práci, při které poznáš spoustu odvětví, rychle porosteš a my se postaráme, aby ti nic nechybělo.

„Dbáme na to, aby měl každý nováček možnost vyzkoušet si různé typy auditů. Dáme ti příležitost auditovat banku, IT společnost, výrobní, farmaceutickou nebo energetickou firmu i start-up. Ze začátku budeš pracovat spolu se zkušenými kolegy, kteří ti všechno vysvětlí a k ruce dostaneš i counselora, který tě bude provádět nejen auditem. Postupem času poznáš dopodrobna firemní procesy a ovládneš české účetnictví i mezinárodní auditorské a účetní standardy.

Potkáš se s řediteli firem a členy boardů a naučíš se s nimi mluvit. Za dva roky z tebe bude senior a povedeš vlastní auditový tým. Audit je pečlivá práce podle jasné metodiky a my ti rádi dáme zodpovědnost. Zaplatíme ti mezinárodní certifikaci ACCA (k ní ti dáme placené studijní volno) a umožníme ti podívat se do světa. Každoročně vysíláme několik kolegů na zahraniční stáž.

Pracujeme s moderními technologiemi, využíváme big data i robotizaci. Přidej se k nám a budeš u toho.”

Petr Vácha, Partner, Audit

Požadavky

Víme, že jsi teprve na začátku kariéry. Ale tady je několik věcí, které jsou pro tuhle práci podstatné.

Máš dokončenou vysokou školu v letech 2018/2019 nebo budeš mít hotovo v letošním roce.
Mluvíš a píšeš dobře anglicky.
Dokážeš se zamyslet nad problémem a navrhnout řešení. Ať už podle naší metodologie, nebo samostatně.
Nebude ti vadit cestování. Jezdíme totiž za klienty po celé České republice.
Můžeš nastoupit v srpnu 2020.
Máš zápal pro věc. Budeš se neustále učit nové věci a denně komunikovat s lidmi od klienta. Čeká tě spousta osobních setkání, e-mailů i telefonování, při kterých musíš něco zjistit nebo zorganizovat.

Nástup 35 000 korun měsíčně a roční bonus, když ti práce půjde od ruky. K tomu benefity, které ti zaručeně udělají radost. Tady je pár z nich.
6 týdnů dovolené
iPhone a laptop k soukromým účelům
27 000 korun na cestování, jazyky, sport nebo relax
online lékařské poradenství Ulékaře.cz

A hlavně to musí být dobrý match. Budeš s kolegy trávit hodně času, tak si musíte sednout lidsky.