GCP - IT SPECIALISTA

Typ nabídky

stáž

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika

Popis pozice

Ahoj! jsme Gityca, český start-up s cílem změnit svět financí. Právě teď hledáme nového kolegu, nadšence a parťáka, který se chce podílet na vývoji fintech platformy Gityca.
Budujeme elektronickou peněženku s predikcemi obchodních trhů, která pomůže obyčejným lidem i podnikům k lepším ekonomickým výsledkům.

V rámci pracovní náplně se setkáš s:
- vývojem aplikace v Google Cloud Platrormě
- zpracováním a analýzou dat pomocí BigQuery a Ai

Požadavky

Nehledáme žádného inženýra, stačí nám pokud:
- máš základní znalost prostředí Google Cloud Platform
- umíš komunikovat na úrovni - jednání s mentory, investory i kolegy
- jsi zodpovědný/á – umíš splnit challange s dead-linem
- jsi samostatný/á – umíš koordinovat svou práci
- máš chuť se učit – protože, když něco neumíme, tak se to naučíme

Další informace

A my ti za to zaručíme:
- zajímavou a pestrou práci v kreativním kolektivu
- možnost realizovat tvé nápady
- kancelář 24/7 v centru Prahy (Vaclavák, Tržnice) nebo home office
- praxi v oblasti IT a fintech (vítáme i studenty)
- Start-up know-how (jednání s investory a steak holdery, uvedení produktu na trh, ..)
- možnost rychlého profesního i osobního růstu
- pomoc zkušeného mentora
- možnost vytvořit a vést vlastní divizi ICT
- možnost získat obchodní podíl z projektu

Adresa

Vojtěšská 211/6
Praha 1
0

Zobrazit detail této firmy