Associate – Financial Modeling

Lokalita

Deloitte, Italská 2581/67, Praha 2, 120 00

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika

Popis pozice

Náš rostoucí tým finančního modelování se zabývá vytvářením oceňovacích, plánovacích či simulačních modelů pro české i mezinárodní klienty, a to napříč různými odvětvími. Vyvíjíme modely a analýzy, které mají za cíl podpořit rozhodování managementu společností v oblastech strategie a operativního řízení.

Co tě u nás čeká?
• vždy nejdříve porozumět společnosti formou vlastní analýzy a následná transformace příběhu společnosti do čísel
• tvorba finančních modelů využívaných při M&A, valuacích, navyšování kapitálu, financování projektu či pro plánování a forecasting
• práce na projektech v rámci všech oddělení finančního poradenství Deloitte jako jsou firemní transakce či restrukturalizace
• spolupráce s dalšími odděleními Deloitte
• vzdělávání formou školení, bezprostředního zapojení do všech projektů a aktivní komunikace s ostatními zkušenějšími kolegy

Požadavky

• univerzitní diplom s přesvědčivými akademickými výsledky
• dobrá znalost českého a anglického jazyka
• velmi dobrá znalost a záliba v MS Excel – další relevantní technické dovednosti jsou vítány (např. VBA, Access, SQL)
• znalost podnikových financí a schopnost aplikovat logický a analytický přístup na řešení problému
• schopnost prezentovat a komunikovat komplikovanou analýzu jasně a výstižně
• ochota řešit komplikované finanční a oceňovací problémy s velkým objemem podkladových informací

Zaměstnanecké výhody

Na co se můžeš těšit?
• na skvělou příležitost osobního i ka-riérního rozvoje v rámci největšího oceňovacího týmu na světě
• dynamický tým mladých lidí pár let po škole doplněný zkušenými odborníky s mnohaletou praxí
• týmové vyžití mimo práci a teambuildingy v ČR i zahraničí, v létě i zimě
• práci na velkých a zajímavých transakcích a projektech napříč různými sektory
• podpora neustálého vzdělávání včetně akreditací ASA či CFA
• možnost pracovního pobytu v některé z kanceláří společnosti Deloitte v zahraničí

Adresa

Italská 2581/67
Praha 2
0

Zobrazit detail této firmy