Správa webu informačního a komunikačního oddělení

Lokalita

Dům zahraničních služeb

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

CO VÁS U NÁS ČEKÁ A NEMINE?

▪ budete informovat veřejnost o možnostech studia v zahraničí;
▪ budete spravovat homepage našeho nového webu;
▪ vaše práce bude vidět;
▪ budete stát u zrodu celonárodních marketingových kampaní, např. na Erasmus+;
▪ setkáte se se zajímavými absolventy našich programů;
▪ budete psát krátké texty v češtině i angličtině;
▪ zapojíte se do organizace seminářů, školení a konferencí;

Požadavky

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?

▪ máte ukončené nebo probíhající vysokoškolské studium;
▪ máte pracovní zkušenost v oblasti PR alespoň 1 rok (i při studiu);
▪ máte zkušenost s administrací webu a tvorbou microsite;
▪ angličtinu máte minimálně na úrovni C1;
▪ excelentně pracujete s informacemi a dokážete je interpretovat;
▪ samostatnost, pečlivost a dobré organizační schopnosti vám nejsou cizí;
▪ máte zájem učit se novým věcem (po obsahové i technické stránce);

S ČÍM U NÁS ZAZÁŘÍTE?

▪ pracujete s grafickými nástroji (Canva, atd.);
▪ máte zkušenost s ovládáním rozhraní eventových aplikací (Eventee, Attendu, apod.);
▪ průběžně se profesně vzděláváte;
▪ jste kreativní a přicházíte s novými nápady;
▪ baví vás psát a hrát si se slovy;
▪ počítač ovládáte na jedničku, víte co jsou MS Teams, OneDrive a Planner;
▪ nemáte problém se zorientovat v libovolném počítačovém programu;

Zaměstnanecké výhody

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

▪ zázemí moderní státní organizace;
▪ zajímavou práci, která má smysl;
▪ platovou třídu 12 dle NV 341/2017 Sb. přílohy č.1. osobní ohodnocení a odměny;
▪ příjemné pracoviště v historické budově v centru Prahy (náměstí Republiky);
▪ přátelský kolektiv a atmosféru;
▪ pružnou pracovní dobu;
▪ IT vybavení (notebook, mobil);
▪ kurzy dalšího vzdělávání (jazykové, odborné, soft skills atd.);
▪ možnost tuzemských a zahraničních pracovních cest;
▪ 25 dnů dovolené;
▪ až 15 dnů home office ročně a 5 sick days ročně;
▪ stravenky;
▪ příspěvek na Multisport kartu nebo penzijní připojištění či životní pojištění;
▪ TERMÍN NÁSTUPU: ihned, případně dle dohody.