Učitel/ka matematiky / fyziky

Lokalita

Gymnázium Evolution

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
fyzika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Zkrácený úvazek na soukromém gymnáziu v Praze 2 a 4

Gymnázium GEVO přijme od září 2020 do svého týmu nového kolegu/kolegyni:
- FYZIKA na GEVO Jižní Město, Praha 4 (4 a 6leté gymnázium)
- MATEMATIKA A FYZIKA na GEVO Sázavská, Praha 2 (8leté gymnázium)
- MATEMATIKA V ANGLICKÉM JAZYCE na obou gymnáziích (příprava studentů na IB studium)

Požadavky

Nabízíme:
• odbornou i metodickou podporu od zkušených kolegů
• možnost práce s iPady
• školy u stanic metra Náměstí Míru / Opatov
• mezinárodní kolektiv mladých i zkušených učitelů
• přátelské prostředí soukromého rodinného gymnázia s 27letou tradicí a oprávněním poskytovat svým studentům IB Diploma Programme (IB DP) zakončený mezinárodně uznávanou maturitní zkouškou dle www.ibo.org

Více informací o našem gymnáziu na www.gevo.cz/sazavska a www.gevo.cz/jiznimesto. Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám,
prosím, své CV.

Adresa

Kontakt

tel: 608 057 465