ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK V ODBORU MLÁDEŽE - DPČ

Lokalita

Dům zahraniční spolupráce

Typ nabídky

DPČ

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 5 dní

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

CO VÁS U NÁS ČEKÁ?
budete pracovat v dynamickém týmu s kolegy zaměřenými na neformální vzdělávání a práci s mládeží, s kolegy z ministerstev, národních agentur v zahraničí a se zahraničními partnery, proto byste měl/-a mít dobré komunikační dovednosti;
vaši pečlivost uplatníte při administrativním zajištění a organizační činnosti projektového managementu projektů programu Erasmus+ mládež a Evropský sbor solidarity a Eurodesk a při přípravě statistických zpráv a přehledů projektů;
svou pro-aktivitu uplatníte při organizování a účasti na akcích na podporu neformálního vzdělávání a mezinárodních aktivit institucí pracujících s mládeží;
pokud vás těší týmová spolupráce, využijete ji při práci s kolegy na společných úkolech.

Požadavky

JAK SI VÁS PŘEDSTAVUJEME?
znáte prostředí neformálního vzdělávání a práce s mládeží, orientujete se v problematice mezinárodních aktivit;
máte středoškolské vzdělání;
ovládáte češtinu na úrovni rodilého mluvčí, znalost angličtiny výhodou;
máte flexibilní a pro aktivní přístup k úkolům;
jste týmový hráč;
práce na PC (MS Excel, MS Word, MS Outlook, MS PowerPoint) je pro vás hračka;
zvládnete pracovat 20 h/týdně, minimum jsou 3 hodiny denně ve 3 dnech v týdnu.

S ČÍM U NÁS ZAZÁŘÍTE?
zajímáte se o cílovou skupinu a sektor neformálního vzdělávání;
pracujete s dalšími IT nástroji (databází pro administraci projektů);
máte pokročilou znalost MS Excel;
máte praxi v sektoru neformálního vzdělávání.

Zaměstnanecké výhody

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?
zázemí moderní státní organizace, která (mimo jiné) plní roli národní agentury pro program Erasmus+ a Evropský sbor solidarity;
zajímavou práci, která má smysl;
práci na dohodu o provedení práce/dohodu o pracovní činnosti;
příjemné pracoviště v historické budově v centru Prahy (náměstí Republiky);
přátelský kolektiv a atmosféru;
pružnou pracovní dobu;
kurzy dalšího vzdělávání;
možnost tuzemských pracovních cest;
příspěvek na Multisport kartu;
TERMÍN NÁSTUPU: ihned, případně dle dohody.

Pokud Vás pracovní pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis v českém jazyce (preferovaný formát Europass) a motivační dopis do 23. 2. 2020.

Adresa

Kontakt

Na poříčí 1035/4, Praha – Nové Město