Hledáme placeného traineeka na aplikační bezpečnost!

Lokalita

T-Mobile, Tomíčkova 2144/1, 148 00 Praha-Chodov, Česká...

Typ nabídky

asistentský / trainee program

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Do týmu zajišťujícího cybersecuritu pro celou skupinu Deutsche Telekom hledáme člověka na půl úvazku na testování aplikační bezpečnosti – source code review a penetrační testování. Všechno naučíme!

Cílem trainee programu je během půl roku placené stáže vám ukázat, co všechno v cyber defence centru děláme, abyste si pak mohli vybrat pozici podle chuti a dostat plnou smlouvu.

Požadavky

Co potřebujeme: člověka, který dokáže číst cizí kód a chápat, co se v něm děje (tooly vám řeknou přesně na co se zaměřit), a který bude zkoušet ostřelovat běžící apky (vytahovat z nich hesla, karty a podobně).

Zaměstnanecké výhody

Co nabízíme: trainee budget nám dovoluje dát jen 150,-/hodinu, ale přihodíme plné benefity, tj. zaměstnanecký tarif za 89 korun + 8 neomezených tarifů pro kamarády za 260 Kč; dalších 200,- měsíčně na sport a kulturu; spousty korporátních slev u třetích stran; plnou flexibilitu času s pochopením pro vaše studium. Na konci trainee je možnost přejít rovnou pod plnou smlouvu na dobu neurčitou do kteréhokoliv z našich týmů.

Nejsme hyperagilní startup, jsme obří korporace, kde na vás nic nestojí, když se potřebujete místo práce učit na zkoušky. Ale naopak se dostanete k zajímavým projektům pro ostatní nadnárodní korporace a významné mezinárodní zákazníky. Náplň pozice je možné průběžně ohýbat, když si budete chtít vyzkoušet něco zajímavého; děláme všechno od cybersec consultingu až nově i po forenzní vyšetřování.