Test Engineer - testování optiky a elektroniky laserů

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 43 dní

Obory
technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

BTL Medical technologies s.r.o.

Popis pozice

Hledáme technika pro vývojové testy, který by rozšířil vývojový tým zabývající se vývojem elektronických terapeutických přístrojů. Naším cílem je vyvíjet nová a inovativní elektronická zařízení pro estetiku, fysioterapii a jiné zdravotnické obory.

Jako součást vývojového týmu můžeš pracovat na:

Tvorbě metodik a provádění testů ověřujících neelektrické a elektrické parametry vývojových prototypů.
Spolupracovat na vývoji a výzkumu generátorů, měřicích zařízení a jiných součástí pracujících s elektrickými i neelektrickými fyzikálními veličinami (teplota, akustika, optika)

Požadavky

Základní znalost elektronických měření a měřicích metod
Ochota a schopnost učit se a pochopit nové věci i mimo hranice elektroniky
Ochota práce v dynamickém multioborovém kolektivu
Alespoň základní znalost anglického jazyka (na úrovni pochopení technické dokumentace).

Co bude plus:

Praktická zkušenost s měřením optických veličin v oblasti laserové techniky popřípadě s nastavováním optické cesty laserového svazku.
Výhodou jsou znalosti standardů IEC/ČSN pro elektronické přístroje.
Výhodou jsou i znalosti z oblasti fyziky (termika, optika, akustika).

Zaměstnanecké výhody

Práci, která dává smysl
Zázemí úspěšné české společnosti s celosvětovou působností
Neformální a přátelskou atmosféru, příjemné pracovní prostředí
Možnost seznámit se s širokým spektrem technologií a oborů
Práci v menším týmu
Flexibilní pracovní dobu
Podporu osobního rozvoje
Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
Jazykové a odborné vzdělávací kurzy
Spoustu akcí, na kterých se bavíme a vzájemně poznáváme

Adresa

Evropská 423/178 - Office centre Cube
Praha 6
0

Kontakt

+420 770 169 508

Zobrazit detail této firmy