Satellites and Rockets Software Developer

Typ nabídky

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 6 dní

Obory
informatika matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

esc Aerospace s.r.o.

Popis pozice

Rozšiřujeme náš tým o vývojáře letového softwaru pro práci na projektech pro Evropskou vesmírnou agenturu (ESA) a významné zákazníky v Aerospace.

Náplň práce:
• vývoj softwaru v jazyce C, vývoj a programování systémových produktů
• spolupráce se satelitním SW/HW týmem
• definice softwarové architektury a popis funkčních bloků
• využívání testovacích metod a nástrojů, přednostně Python
• odpovědnost za testování softwaru v rámci jeho vývoje nebo údržby, včetně definice testovacího přístupu, dokumentace, návrhu a přípravy testu, automatizovaného vývoje a údržby testování, samotného testování a reportingu
• tvorba a udržování kompletní projektové a systémové dokumentace
• vlastní validace nových funkcí spolu s vlastníky softwarových produktů

Požadavky

• VŠ vzdělání technického směru (pozice je vhodná i pro absolventy, studenty posledních ročníků vysokých škol či postgraduálního studia)
• zkušenosti s vývojem softwaru, mikroprocesorovou technikou, multithreading a RTOS
• zájem o oblast aerospace, satelitní a letecké techniky, znalosti a zkušenosti s programováním v Qt výhodou
• znalosti a dovednosti v metodách a nástrojích softwarového modelování a testování
• skriptování různých integračních testů a nástrojů v Pythonu
• anglický jazyk slovem i písmem
• znalosti programování v jazyce C++, VHDL (FPGA design) a znalost ECSS výhodou
• zvídavost, aktivní přístup, důraz na detail, schopnost samostatné práce i schopnost spolupracovat v týmu, ochotu cestovat a učit se novým věcem

Zaměstnanecké výhody

Nabízíme:
• HPP/DPČ, možná i spolupráce na ŽL
• zajímavé finanční ohodnocení
• práci v mladém kolektivu, neformální prostředí, spolupráce na mezinárodních projektech
• pracovní uplatnění v oblasti nejnovějších informačních technologií

Nástup možný ihned.
V případě zájmu nám zašlete Váš životopis s fotografií na: hr@evolvsys.cz
Těšíme se na Váš e-mail či telefonát (222 365 247, 284 683 784)

Adresa

Náměstí Dr. Václava Holého 1052/11
Praha
0

Kontakt

tel. 222 365 247, 284 683 784

Zobrazit detail této firmy