IT specialisté v Evropské komisi

Lokalita

Evropská komise

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Máte zkušenosti v IT oborech? Evropská komise hledá zkušené odborníky a asistenty v následujících oblastech:
- Vyspělá technologie: Vysoce výkonná výpočetní technika
- Vyspělá technologie: Kvantové technologie
- Analýza dat a datová věda
- Digitální pracoviště, automatizace v kancelářské administrativě a mobilní výpočetní technika
- Bezpečnost IKT
- IT infrastruktura a cloud

Hlásit se můžete do 6. února!

Zaměstnanecké výhody

Orgány, instituce a agentury EU nabízejí svým zaměstnancům profesionální prostředí s celou řadou možností vzdělávání, prohlubování dovedností a rozvoje kariéry. K základním zásadám Evropské unie patří respektování kulturní rozmanitosti a podpora rovných příležitostí, a proto Evropský úřad pro výběr personálu vždy usiluje o dodržování těchto zásad a o stejné zacházení se všemi uchazeči. Další informace o politice rovných příležitostí a o tom, jak požádat o asistenci při výběrových testech, najdete na našich internetových stránkách.

Úspěšným uchazečům může být nabídnuta dočasná smlouva na čtyři roky. Plat se skládá ze základního platu doplněného o zvláštní příspěvky, v příslušných případech včetně příspěvku za práci v zahraničí a rodinných přídavků.

Odkaz pro více informací a podání přihlášky: ZDE