Vývojář pro zdravotnické přístroje

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

HPP

Platnost

AKTUÁLNÍ Končí za 41 dní

Obory
technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

BTL Medical technologies s.r.o.

Popis pozice

Zlepšovat funkčnost a spolehlivost zdravotnických přístrojů.
Pomáhat s registrací přístrojů pro zahraniční trhy.
Přenášet nové požadavky zákazníků do praxe - od návrhu řešení až po zavedení do výroby.
Pokud budeš šikovný/á, rádi Tě podpoříme v růstu na pozici R&D projektového manažera.

Požadavky

Dokončené VŠ vzdělání v technickém oboru (Biomedicínské inženýrství, Elektrotechnické vzdělání, Biomechanika aj.).
Aktivní znalost AJ.
Technické myšlení.

Výhodou bude:
Základní znalost elektrotechnických obvodů nebo měření NEBO
Základní znalost mechanické konstrukce a technologie výroby mechanických komponent NEBO
Základní znalost programování v C++ nebo dalších programovacích jazycích.
Základní znalost zdravotnických norem.

Zaměstnanecké výhody

Profesní a osobní růst v expandující mezinárodní společnosti.
Práci na zajímavých projektech spojených s vývojem nových technologií.
Zajímavé finanční ohodnocení.
Pružnou pracovní dobu.
Bohatý systém zaměstnaneckých benefitů - možnost výběru: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění, sport, cestování, vzdělávání, kultura, zdraví, tištěné knihy, Multisport karta, ostatní služby.
Jazykové a další odborné vzdělávací kurzy na pracovišti.
Příjemné pracovní prostředí v nových kancelářských prostorách.
Přátelský tým kolegů, otevřenou komunikaci.
Společenské a sportovní akce.

Adresa

Evropská 423/178 - Office centre Cube
Praha 6
0

Kontakt

+420 770 169 508

Zobrazit detail této firmy