Ph.D. pro UOCHAB

Lokalita

jiný

Typ nabídky

doktorská práce

Platnost

SKONČENO

Obory
biologie fyzika chemie
Zaměstnavatel

Popis pozice

ÚOCHB hledá talentované a motivované studenty PhD programů z oblasti přírodních věd. Vybrat si můžete projekty ze tří okruhů:
CHEM – Organická a medicinální chemie
BIO – Biochemie, bioinformatika a molekulární biologie
PHYS – Analytická, fyzikální a výpočetní chemie
Přihlašovat se je možné až do 23. února 2020. Pohovory s uchazeči budou probíhat 19. března 2020.
Doktorandi musí být zapsáni na jedné z partnerských vysokých škol, kterými jsou Univerzita Karlova, Vysoká škola chemicko-technologická v Praze a Masarykova Univerzita a současně budou zaměstnáni na ÚOCHB na částečný nebo celý úvazek. Každá škola má vlastní přijímací proces, podmínky a termíny pro odevzdání přihlášek nezávislý na přijímacím řízení v ÚOCHB.
Až 5 nejlepších doktorandů přijatých a zapsaných v akademickém roce 2020/2021 bude mít nárok na roční podporu IOCB PhD ve výši 25 000 Kč měsíčně.

Požadavky

více info na https://www.uochb.cz/en/list-of-phd-projects-2020

Požadované vzdělání

Mgr