Brigáda pro studenty ve společnosti Aon – Impact Forecasting

Typ nabídky

brigáda

Platnost

SKONČENO

Obory
geografie informatika matematika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

Aon Central and Eastern Europe a.s.

Popis pozice

Společnost Aon – Impact Forecasting hledá zájemce pro práci na částečný úvazek (formou dohody o pracovní činnosti). Ideální pro studenta vyšších ročníků technických oborů nebo geografie.

Co bude Tvojí náplní práce?
- Příprava dat pro 2D hydrodynamické modelování velkých území
o Úprava a kontrola geografických dat v prostředí ArcGIS nebo QGIS, se zaměřením zejména na analýzy rastrových dat
o Práce s hydrologickými daty
o Práce s mapovými podklady pro kalibraci vstupů a validaci výstupů modelů

Požadavky

Požadujeme:
- Aktivní znalost programů ArcGIS a/nebo QGIS a základní znalosti práce s rastry
- Nadprůměrné schopnosti v užívaní
Microsoft Office (zejména Excel)
- Pracovní flexibilita, vlastní invence a schopnost rychlého osvojení nových přístupů
- Znalost anglického jazyka
- Výhodou – znalost hydrologie či hydrauliky otevřených koryt, nebo scriptování v Python

Zaměstnanecké výhody

Nabízíme:
- Odpovídající platové ohodnocení
- Zajímavou a víceoborovou práci s využitím nejmodernějších postupů a technologií
- Flexibilní pracovní dobu
- Vynikající dostupnost pracoviště v centru Prahy

Adresa

Václavské náměstí 19
Praha 1
1100

Kontakt

Martin Salaj

Zobrazit detail této firmy