Specialista: Energetická ekonomie / sociální ekonomie

Typ nabídky

Platnost

SKONČENO

Obory
geografie informatika matematika
Zaměstnavatel

Popis pozice

Co vás čeká?
Práce na projektech, které mají smysl a reálný dopad
Možnost rozvíjet vlastní témata a formovat zadání nových projektů
Uplatnění vašich dosavadních znalostí a dovedností v mezioborovém prostředí
Možnost podílet se na mezinárodních projektech a spolupracovat se zahraničními partnery

Požadavky

Koho hledáme?
Hledáme kolegy/ně se zaměřením na jednu z následujících oblastí či jejich kombinaci:
„Sociální ekonomie“: Důraz na socio-ekonomické aspekty stavebních projektů a městských inovací
„Ekonomie energetiky“: Důraz na ekonomické a obchodní modely v oblasti lokální a komunitní energetiky
S ohledem na předpokládané zapojení do mezinárodních projektů vyžadujeme znalost angličtiny minimálně na úrovni B2
Předpokladem je ukončené magisterské nebo inženýrské vzdělání v oblasti ekonomie, sociální ekonomie nebo příbuzných oborů
Výhodou jsou zkušenosti v oblasti udržitelného rozvoje, energetiky nebo urbánní ekonomie

Zaměstnanecké výhody

A co vám můžeme nabídnout?
Práci v moderní budově v klidném prostředí nedaleko Prahy (možnost využití sdílené dopravy)
Plný nebo částečný úvazek (min. 0,5)
Smysluplnou práci v přátelském kolektivu
Flexibilní pracovní dobu, 30 dní dovolené, příspěvky na jazykové kurzy a další vzdělávání
Možnost v rámci projektů cestovat do zahraničí a účastnit se českých i mezinárodních konferencí

Adresa

Kontakt

dotazy na tel. 731 266 534