HW developer – brigádník

Lokalita

Evropská 423/178 - Office centre Cube 160 00 Prague 6

Typ nabídky

DPP

Platnost

SKONČENO

Obory
informatika technika a elektrotechnika
Zaměstnavatel

BTL Medical technologies s.r.o.

Popis pozice

Budeš se podílet na návrhu desek plošných spojů a elektronických obvodů na cílových medicínských zařízeních a v simulacích
Testovat hardware celého medicínského zařízení
Montáž částí medicínských zařízení
Spolupracovat na vývoji přístrojů s ostatními členy týmu (SW, certifikace, marketing)

Požadavky

Zájem o HW
Základní znalost některého programovacího jazyka výhodou
Hledáš dlouhodobou a stabilní brigádu s výhledem práce na HPP
Vyhovuje ti práce min. 2 dny v týdnu
SŠ / VŠ vzdělání elektrotechnického směru nebo praxe v oboru, aktivní zájmem o obor
Schopnost konstruktivního kritického myšlení a smyslu pro detail, technické myšlení
Znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení a psaní technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody

Zázemí úspěšné, české společnosti s celosvětovou působností
Možnost seznámit se s širokým spektrem technologií, postupné zaškolení
Neformální a přátelskou atmosféru, příjemné pracovní prostředí
Flexibilní pracovní dobu - záleží na domluvě
Podporu v osobním rozvoji
Spoustu akcí pořádaných společností, na kterých se bavíme a vzájemně poznáváme

Adresa

Evropská 423/178 - Office centre Cube
Praha 6
0

Kontakt

+420 770 169 508

Zobrazit detail této firmy