Vedoucí oddělení pro vnější a vnitřní komunikaci

Lokalita

Brno, Joštova 10, 620 00

Typ nabídky

HPP

Platnost

SKONČENO

biologie ekologie farmacie fyzika geografie geologie chemie informatika matematika potravinářství technika a elektrotechnika učitelství
Zaměstnavatel

Popis pozice

Tajemnice Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Vedoucí oddělení pro vnitřní a vnější komunikaci.

Co budete dělat?
komplexní řízení Oddělení pro vnitřní a vnější komunikaci FSS
tvorba a naplňování strategie budování a propagace značky FSS MU
příprava a realizace komunikačních strategií vzhledem k vybraným cílovým skupinám (uchazeči, přijatí uchazeči, studenti, absolventi)
PR komunikace a udržování vztahů s médii
vytvoření nástrojů komunikace uvnitř fakulty a dohled nad jejich uplatňováním
příprava a organizace akcí fakulty
analytické rozbory v oblasti marketingu a PR

Požadavky

Co požadujeme?
zkušenost na obdobné pozici výhodou
dobré komunikační, organizační a koordinační schopnosti, systematičnost
tvůrčí marketingové a PR myšlení
schopnost spolehlivé řídící i samostatné práce
odolnost vůči stresu
dobrou uživatelskou zkušenost s prací na PC (Excel, Word, nástroje pro organizaci práce)
zkušenosti s Informačním systémem Masarykovy univerzity výhodou
znalost angličtiny slovem i písmem výhodou
vysokoškolské vzdělání

Zaměstnanecké výhody

Co nabízíme?
příjemné pracovní prostředí a vstřícný kolektiv
smysluplnou i odpovědnou práci,
velmi dobré finanční ohodnocení (40.000,- až 55.000,- Kč), navíc možné výkonnostní odměny
zaměstnanecké benefity (důchodové připojištění, stravenky, 6 týdnů dovolené ročně)
příležitost podílet se na rozvoji nově vznikajícího oddělení a celé fakulty

Pracovní úvazek: 40 hodin týdně
Předpokládaný termín nástupu: 1. dubna nebo dohodou